Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik csak rá gondolok sokszor kerestem személyesen facebookon és írogattam neki a találkozásainkat véletlennek állítottam be sokat beszéltünk tudtára is adtam hogy kedvelem apróbb ajándékokkal de semmi viszonzás.A csaj nagyon szép a szülei óvják régen még bulizni se engedték el. 4 kapcsolata volt de semmi komoly nem történt köztük(tudom beszéltünk róla). Általában 1 hónapig tartott egy kapcsolata és a hétvégéket is facen tölti a csaj ez mit jelenthet van esélyem nála szeretheti őket ha személyesen nem találkozgat velük 19 éves lányról lenne szó!

Úgy vettem észre minden férfi társaságában szivesen elnevetgél.



2015. dec. 25. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem irigyellek, igazából tenni sem tehetsz sokat ha nem jössz be neki. (Bár azt nem hiszem, hogy "semmi komoly" nem volt).
2015. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szoktam nézegetni facen hogy mennyit van fent meg látni is szoktam hogy rohan hazafele nem egy olyan lány aki eljár szórakozni családias mindig is nagyon óvták.
2015. dec. 25. 23:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok annyi különbséggel, hogy a lány hol keres hol nem, nem tudja mit akar....semmit nem tudsz tenni ez majd elmúlik :/
2015. dec. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szokjatok hozzá. A nők ilyenek.
2015. dec. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre megoldást nem lehet mondani. Vannak ilyen nehéz dolgok. Általában nem is jönnek össze. Annyi tanácsot viszont biztosra tudok a témában mondani, hogy, ha összejöttök és kiderül, hogy nem szűz, ne lepődj meg. Akármilyen szolídnak is ismered.
2015. dec. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a véletlen találkozásokon nincs mit viszonozni, mert azok csak véletlenek. az apró ajándékok meg vajon mennyire aprók és vajon mit üzennek?


azt is írod, hogy sokat beszléltetek. nade hogyan és miről? olyan dolgokról, amiről barátok beszélgetnek (mit engednek a szülők, korábbi kapcsolatok, problémák?) vagy arról beszéltetek, hogy tetszik neked és mi lehet köztetek? mert ez nagyon nem mindegy ám!

egy barátnak panaszkodnak a lányok, elsírják a gondjaikat, talán megoldást, gyámolítást remélnek tőle. egy pasival jólérezni akarják magukat, szórakozni, nevetni, flörtölni, szexelni. ha te barátként közelítesz, akkor barátnak fog tekinteni, barátként fog kezelni és lehet, hogy fel sem fogja, hogy te pasiként akarnál vele lenni, mert ennek nem látja jelét rajtad.


ha azt akarod, hogy viszonozzon valamit, akkor előbb mutass neki valamit, amit viszonozhat. légy férfias, határozott, tudd és tudasd vele, hogy mit akarsz tőle és vállald fel, ami érzel iránta, hogy megtudja és legyen mit viszonoznia. nem biztos, de könnyen lehet, hogy ő pont ugyanúgy tanácstalanul ül otthon és agyal rajta, hogy vajon mit hogyan is kéne értelmeznie a találkozásaitokból és ajándékaidból és hogy vajon miért nem mondod ki, ha akarsz valamit és hogy vajon neki mégis miből kéne tudnia, hogy most mi a fene is van köztetek? de ha tényleg csak barátként kezel, akkor még csak nem is agyal ezen, mert egyszerűen nem érzékeli, hogy te közeledni próbálnál férfiként, mert nem úgy viselkedsz.


ne mondva csinált ürügyekkel és véletlenek mögé bújva fuss össze vele, meg apró ajándékokkal próbáld lekenyerezni. hívd el valahova, szervezz közös programot. ne azért, mert épp úgy alakul, hanem azért, mert te vele szeretnél lenni, te látni szeretnéd őt. ezek már olyan dolgok, amiket viszonozhat érdeklődhet irántad, akarhat veled találkozni és kimondhatja, hogy akarja, vagy sem. ha azt mondja, hogy nem ér rá, akkor kérdezd meg, hogy mikor lenne jó neki máskor, mert lehet, hogy tényleg csak nem ér rá.

de ne csak úgy akárhová/valahová hívd el, hanem találd ki pontosan, hogy mikor és hova akarod elhívni (kávézó, cukrászda, ebéd, stb). ha az a hely, vagy időpont nem jó, akkor mindjárt kérdezz rá, hogy miért nem jó és hogy hol/mikor lenne neki jobb, mert lehet, hogy tényleg csak azzal a hellyel/időponttal van baja és nem veled, vagy a találkozóval. az sem árt, ha van az első ötlet helyett még 2-3 másik is kéznél, hogy alternatívát tudj felvetni. ha többszöri próbálkozásra is mindig hárít, akkor nem biztos, hogy van értelme tovább erőltetni, de mielőtt feladnád, még megkérdezheted tőle, hogy miért, esetleg, hogy mi kellene hozzá, hogy mégis elmenjen veled?


lehet, hogy végül el fog utasítani és ez valószínűleg rosszul fog esni. de még mindig jobb lesz, ha tudod, hogy mit gondol, mint most, hogy csak kitalálni próbálod a gondolatait, miközben neked fogalmad sincs, hogy mi a valóság, neki meg talán sejtése sincs róla, hogy te közeledni próbálsz hozzá. szóval az is pont ugyanolyan lehetséges, hogy kifejezetten örülne neki, ha elhívnád és boldogan veled tartana.

2015. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már elhívni többször azt mondta fáradt és pihenni fog hétvégén.
2015. dec. 26. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!