Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok tovább lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok tovább lépni?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni. 20 éves vagyok és 5 éve szerelmes egy fiúba, aki nem szeret viszont. 16 éves voltam mikor először találkoztunk, azonnal odáig voltunk egymásért, előtte csak interneten beszéltünk. Össze is jöttünk de sajnos az ő részéről hamar, csak nem 2 hónap után véget értek ezek az érzések. Ennek ellenére én tepertem, és közel egy évre rá újra együtt voltunk. Szintén nem tartott sokáig, sok veszekedés, nem éreztem elégnek azt soha, amit ő adott nekem. Szerettem volna ha ugyanannyira szeret, mint én őt. Bár a kapcsolatunknak vége lett de nagyon sokszor ha "érezte a vesztét" kapálózásba kezdett és tulajdonképpen sosem engedte hogy tovább lépjek. Aminek én örültem is. Tavaly óta ez már egész másképp van. Lett egy barátnője, akiről én mindvégig nem tudtam. Közben néha néha felkeresett a fiú, de persze nem igazán foglalkozott velem. Majd ez a lány átverte és azóta már annyira sem érdeklem mint akkor, mikor volt barátnője. Tudtommal a fiú már mást szeret. Utoljára 9 hónapja láttam, a lánnyal való szakításuk után. Lefeküdtünk majd közölte, nem hinné hogy tudna újra szeretni. Egy világ omlott össze bennem ennyi idő várakozás után. Nem értem miért nekem kell egy ilyen szerelmet átélnem. Természetesen időnként mindig akadt új fiú az életemben de egyik sem váltott ki belőlem olyan erős és mély érzelmeket minr Ő, az első nagy szerelem. Mit javasoltok? Hogyan sikerülhetne lezárnom végleg? És a legfontosabb, lesz e még férfi, akit ennyire fogok szeretni? Teljesen kétségbe vagyok esve hogy sok sok szenvedés után is, miért vágyom még mindig arra , hogy visszakaphassam? Mikor legbelül tudom, hogy nem fogom... Köszönöm előre is a segítséget!

2015. nov. 24. 02:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert mindig arra vágyunk, ami nem lehet a miénk..:)


Persze, hogy lesz valaki más az életedben, akivel kölcsönösen szeretni fogjátok egymást és meg is érdemel téged.. csak 20 éves vagy, hová rohansz =)


Ezt a 'kapcsolatot' le kell zárnod, ez a fiú csak megalázott és játékszerként használt, sosem akart komolyat tőled. Muszáj így felfognod hogy el tudd felejteni.. ne gondolj rá! Keress hobbikat, új barátokat és ismerkedj tovább.

Mindenki életében fontos szerepet játszik az első nagy szerelem.

2015. nov. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg ezen a fiún jár az eszed, nem fogod észrevenni azokat a fiúkat, akik a második, harmadik stb. nagy szerelmeid lennének. Miért kell így beleragadni egy lezárt témába, és miért kell róla siránkoznod, álmodoznod, jártatnod az eszedet? Foglalkozz mással, és gondolj másra, mikor ez a srác az eszedbe jut.


Gondolj arra, hogy elég volt ennyi belőle, még sok is, ideje, hogy más fiúkat is megismerj, és végre élhesd az életed.

2015. nov. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!