Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, szeretitek a szótlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek a szótlan, nyugodt, félős lányt?

Figyelt kérdés
Én elég félős vagyok(többször ütött már meg férfi, munkahelyen, utcán), alig beszélek, mert mindig félek, hogy kinevetnek, ha valamit mondok, viszont mindenkivel rendes vagyok, nyugodt, nem sértek meg senkit.

#fiú #Szerelem kapcsolatok
2015. nov. 25. 19:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet valaki ilyen önhibáján kívül én is ebben szenvedek.Kevés az önbizalmam gyerekkorom óta nagyon rossz családi körülmények között nőttem fel ami kihat egész életemre.Sok beképzelt bunkó ember van aki persze a megtalálják a gyengébbeket és nem kell ahhoz különösebb ok,hogy bántalmazzák stb.Pl magamon is tapasztaltam ill láttam már olyat hogy akár buliba,tömegközlekedésen vagy utcán is rátámadnak valakire teljesen alaptalanul.Egyébként egy félénkebb szótlanabb ember is tud beszélni ill meg tud nyilni idővel ha jobban megismeri a másikat.Érdekes amúgy meg inkább az a gyakori,hogy pasik nem nagyon szeretik a nyagyszájú folyton csacsogó lányokat.
2015. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!