Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, szeretitek a szótlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek a szótlan, nyugodt, félős lányt?

Figyelt kérdés
Én elég félős vagyok(többször ütött már meg férfi, munkahelyen, utcán), alig beszélek, mert mindig félek, hogy kinevetnek, ha valamit mondok, viszont mindenkivel rendes vagyok, nyugodt, nem sértek meg senkit.

#fiú #Szerelem kapcsolatok
2015. nov. 25. 19:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
Hazahoználak és beraknálak a vitrinbe, imádom a visszafogott lányokat :D Azt viszont sajnálom, ami történt veled :(
2015. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ne szomorkodj annyi félős, szeretethiányos és szótlan srác van ezen az oldalon, hogy biztos te is találsz egyet aki szeretni fog, szóval ne légy szomorú :)
2015. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
36%
Megértelek, mindenkinek vannak fájdalmai. Szívesen segítek, ha szeretnéd.
2015. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatásokat. :-)
2015. nov. 25. 20:07
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

1. A nyugodt és a félős számomra ellentmondásos

2. A mostani férfiaknak úgyis az ilyen anorex (te mondtad magadra) nebántsvirágok kellenek mindig, akik képtelenek saját magukért kiállni

2015. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15%
Biztos van benned valami nagyon unszimpatikus, pl látványosan szenvedsz, mert ezt élvezed valójában, különben nem gáncsolnak ki, meg ütnek meg senkit csak úgy. Egész biztosan kiprovokálod a mártírságoddal és titokban még élvezed is- most is mindenki téged sajnál, közben manipulatív vagy
2015. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyenek tetszenek inkább, mint te. Mondjuk az elég durva, hogy megütöttek.
2015. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
15%

Random embereket az utcán ok nélkül nem szoktak megütni. Itt játszod most az elesettet, de nekem itt bűzlik valami nagyon.

"nem adott az élet esélyt arra, hogy tartásom legyen"- ez a leggyengébb kifogás... egyszerűen szánalmas

2015. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
én igazán tudnálak szeretgetni :)
2015. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most nyugodt vagy félős? A kettő pont ellentétes.
2015. nov. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!