Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, szeretitek a szótlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek a szótlan, nyugodt, félős lányt?

Figyelt kérdés
Én elég félős vagyok(többször ütött már meg férfi, munkahelyen, utcán), alig beszélek, mert mindig félek, hogy kinevetnek, ha valamit mondok, viszont mindenkivel rendes vagyok, nyugodt, nem sértek meg senkit.

#fiú #Szerelem kapcsolatok
2015. nov. 25. 19:40
1 2 3
 1/21 Kenzo Tenma ***** válasza:
13%
Én azt szeretem, ha sokat beszél egy lány.
2015. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Nálam tuti nem lehetsz szótlanabb... :D Amúgy igen.
2015. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Én is a sokat beszélőst szeretem, de azért tudjon hallgatni is. Az ilyen tedd ki, hadd hűljön típussal nem jövök ki jól, de ez nem jelenti azt, hogy eldobnálak. :)
2015. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
nem!
2015. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem sertessz meg senkit akkor miert bantottak?

Szadistak? Kuldd hozzam az ilyeneket. Nem ismetelnek meg az ilyet! ;-)

2015. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
ez emberfüggő dolog szerintem valaki nagyonis szereti a csendes lányokat és megőrül az állandó szájmenéstöl mint például én is de valaki pont a beszédeseket szereti
2015. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Mert vékony vagyok, inkább anorexiás, látszik rajtam az "inkább engedek, csak ne legyen veszekedés" stílus.

Olyan kis szerencsétlen egyed vagyok.

2015. nov. 25. 19:51
 8/21 A kérdező kommentje:

A fiúk az osztályomban is kigancsolnak, pedig nem szólok hozzajuk. Csak könnyű eltaposni.

A kérdést pont ezért tettem fel, mert kis esélyt látok arra, hogy valaki is így egyszer nem bántani, hanem szeretni fog.

2015. nov. 25. 19:53
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Az egyed megszólítást az állatokra szokták alkalmazni kérdező. Amíg ezt gondolod magadról, egy férfi sem fog tisztelni igazán.
2015. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem adott az élet arra esélyt, hogy lehessen tartásom.
2015. nov. 25. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!