Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » MIÉRT kellett őt megismernem, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIÉRT kellett őt megismernem, ha?

Figyelt kérdés

Sziasztok, röviden... (23/N)

Megismertem valakit (28/F) eddig is ismertem látásból, de ezelőtt soha még csak köszönni sem köszöntünk egymásnak! Elmentünk egymás mellett, és bennem soha nem volt az, hogy bármikor is férfiként néztem volna rá, pedig nem egy csúnya pasi sőt, de soha nem fordult meg a fejemben, hogy bármi is lehetne közöttünk.

Erre egy szép nap, mit ad Isten utamba sodorja beszélgettünk órákon keresztül, elvoltunk mint a befőtt, majd másnap a srác újra keres és újra szeretne látni...ez ment, így párszor, majd közösen megbeszéltük, hogy nem akarunk kapcsolatot, csak alkalmit...minden nagyon zökkenő mentesen ment...megtörtént aminek meg kellett, 1x 2x 3x 4x 5x 6x sokszor....nem nyújtott olyan huuu de elképesztőt, viszont ő minden alkalom után elmondta, hogy ő ezt még sosem kapta meg egy nőtől sem amit tőlem...az van most, hogy rajtam sosem fogott ki egy férfi sem, a nagy szerelmem után, de ez a srác ebbe van valami amiért én kimondom, hogy szeretem...tudattam vele is, és kértem, hogy hagyjuk abba, mert nekem ez így nagyon nehéz...abba is hagytuk, ment kb 2 hétig aztán újra össze hozott a sors és újra elkezdtük, kértem, hogy hagyjon békén de azt mondta, nem tud hiába akarja valamiért nem tud, akármilyen nőt megkaphatna alkalmi kapcsira, mert oda vannak érte elég sokan. viszont ha nem... ebből nem lesz valami akkor miért futunk mindig össze ? Akárhányszor összefutunk, elcsábulunk, és nem tudok ellene tenni, hiába nem akarom.


2015. nov. 24. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kerdes, hogy miert kellett megismerned, hanem, hogy miert vagy ilyen szanalmasan gyenge, hogy akkor is alafekszel, ha tudod, hogy utana szenvedni fogsz?


Ugyan mar.. csak rajtad mulik. "Nem tudok ellene tenni" - a nagy budos francokat, azt.

2015. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Jajj de nem bírom az ilyeneket én sem.

" nem tudok ellene tenni" Ès miét? Valaki pisztolyt tart a fejedhez?

Jah, hogy a puncidnak nem tudsz parancsolni? Nem ìtélkezem feletted,de akkor mit nyavalyogsz?

Ez kb. olyan,mint amikor egy nő azt mondja,hogy nem tudja leàllìtani a nyomulô pasit...

Jajj....Szànalmas ez a duma is meg a tied is.

2015. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pfff, az milyen pasi lehet, aki leáll nekem taglalni, h neki milyen tuti csajai lehetnének...a kérdezőcske meg nemhogy elküldené a halálfa szára, még elájul tőle, hogy jajdecuki, micsoda kegy már h a pasi hajlandó megdugni:)


Ti megérdemlitek egymást :D


Kérdező, azért vagy vele, hiába nem nagy szám a pasi az ágyban, mert jólesik hallgatni, h micsoda élményt nyújtottál neki, mennyire szipiszupi vagy. Szerintem azért nem akar veled lenni kapcsolatban, mert melletted még dug vagy 3 csajt párhuzamosan és ez így neki jó. Mikor melyikőtök ér rá, azzal kefél.


Egy egészségügyi ürítésre jó vagy, többre nem kellesz. Még annyira sem, h téged normálisan kielégítsen, nemhogy kapcsolatra.

2015. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért azzal tisztában vagy, hogy a pasi CSAK használ téged? Lehet hogy Te "szereted", de ő téged nem. És mi az hogy nem tudsz tenni ellene. Tehetetlen egy csaj vagy, az már biztos. Aki hagyja hogy egy pasi, kénye kedvére, "levegye a polcról" és kielégítse rajta vágyait!

Ehhez csak gratulálni tudok. Jó sokra tarthatod magad! Van inkább csak önbizalom növelő trénig neked?? "ő minden alkalom után elmondta, hogy ő ezt még sosem kapta meg egy nőtől sem amit tőlem" Dehogynem, csak túl naív vagy ahhoz hogy ezt beismerd magadnak!

2015. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!