Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Törjem össze azzal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törjem össze azzal, hogy nekem csak szexre kellett?

Figyelt kérdés

Én 18 éves lány vagyok, Ő 19. A gimi kezdete óta ismerem, a volt legjobb barátnőmmel együtt is volt, pár óránk a suliban is közös. Elakartam veszíteni valakivel és erre ő volt a "tökéletes jelölt"... Magabiztos, tapasztalt, több lánnyal együtt volt már (talán túl sokkal is..) és bíztam benne mindig, jól kijöttünk és nyár eleje óta rengeteget beszélgettünk, egész nap valamilyen formában. Szóval csütörtökön lefeküdtem vele és én azt hittem, hogy ez a részéről is ennyi lesz, mert sosem kötődött annyira a lányokhoz. Erre felhívott tegnap, hogy nincs-e kedvem találkozni vele valahol, én pedig lehívtam magunkhoz, anyáék elutaztak. Feküdtem a mellkasán, beszélgettünk és egyszer csak felhozta, hogy dumálnunk kéne arról, hogy mi van közöttünk, közben éreztem, hogy úgy dobogott a szíve, hogy majd kiugrott a helyéről. Aztán összevissza beszéltem arról, hogy álmos vagyok, meg húzós lesz az utolsó évünk, fogalmam sincs, mi lesz velem szeptembertől, de az igazságot nem mondtam ki...

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek.


2015. aug. 23. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem lehet, hogy azért dobogott a szíve az izgalomtól, mert épp ő is azt szerette volna tisztázni veled valami kíméletes módon, hogy nem láss bele többet ebbe a "kapcsolatba", mint ami eddig történt köztetek, és pont attól félt, hogy te többet szeretnél tőle, és ciki lesz, ha őszinte lesz, esetleg nagyon rosszul reagálsz rá, mert te fogod azt gondolni, hogy kihasznált, és csak alkalmi szexre kellettél, de ezt nem beszéltétek meg előre?
2015. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem kereste volna....
2015. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
de kereste volna akkor is, mert épp nem volt csaj, akit szúrhatott pl.
2015. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem feküdtünk le. Nem úgy beszélt, mint aki azt akarta volna mondani, hogy csak szexet akart... Nagyon fura volt, én pedig megijedtem.
2015. aug. 23. 12:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért nem lehetett ezt szex előtt tisztázni. Igen csak gerinctelen dolog volt tőled. Mondd meg neki, hogy sorry, részedről ennyi volt. És ne csodálkozz rajta, ha elhajt a jó büdös francba.

Nem azzal van a baj, ha két ember érzelmek nélkül szexel, a baj akkor van, ha az egyik azt gondolja, hogy nem csak szex.

2015. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mert Te feltételeznéd egy olyan emberről, aki minden este más csajt fűz, ha elmegy valahova, hogy komolyat szeretne Tőled?

Miközben Te teljesen tapasztalatlan vagy, még csak nem is csókolóztál előtte és nem olyan típus vagy, akikre előtte a srác hajtott. Álmomban sem gondoltam, hogy ez lesz ebből.

2015. aug. 23. 12:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, egy szex után nem fogod összetörni a szívét azzal, hogy csak arra kellett. Mondd meg a tutit, aztán kész.

ha hónapok óta járnátok, akkor talán megviselné, de egy alkalom nem a világ.

Jó, ha van önbizalmad, de legyél ennyire álnaív.

2015. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, akkor is így járták, akár gondoltad, akár nem. Kénytelen leszel bizony elmondani neki, hogy neked ez csak egy alkalom volt.
2015. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ő is attól fél, hogy mondja el neked, hogy te csak szexre kellettél neki.
2015. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
DE készülj fel rá h te leszel az utols r..bi ha érez valamit iránad és te csak meg b..tad vele magad ,meg érdekes szűzeségedet egy egy éjszakás kalanddal akartad elveszteni ..:) Hát érdekes a mostani 18 évesek ..szerintem hagyd hogy probálkozon lehet hogy érezni fogsz iránta valamit ha már vele akartad elveszteni a szüzeséged akkor adhatsz egy esélyt enki szerintem..:)
2015. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!