Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Törjem össze azzal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törjem össze azzal, hogy nekem csak szexre kellett?

Figyelt kérdés

Én 18 éves lány vagyok, Ő 19. A gimi kezdete óta ismerem, a volt legjobb barátnőmmel együtt is volt, pár óránk a suliban is közös. Elakartam veszíteni valakivel és erre ő volt a "tökéletes jelölt"... Magabiztos, tapasztalt, több lánnyal együtt volt már (talán túl sokkal is..) és bíztam benne mindig, jól kijöttünk és nyár eleje óta rengeteget beszélgettünk, egész nap valamilyen formában. Szóval csütörtökön lefeküdtem vele és én azt hittem, hogy ez a részéről is ennyi lesz, mert sosem kötődött annyira a lányokhoz. Erre felhívott tegnap, hogy nincs-e kedvem találkozni vele valahol, én pedig lehívtam magunkhoz, anyáék elutaztak. Feküdtem a mellkasán, beszélgettünk és egyszer csak felhozta, hogy dumálnunk kéne arról, hogy mi van közöttünk, közben éreztem, hogy úgy dobogott a szíve, hogy majd kiugrott a helyéről. Aztán összevissza beszéltem arról, hogy álmos vagyok, meg húzós lesz az utolsó évünk, fogalmam sincs, mi lesz velem szeptembertől, de az igazságot nem mondtam ki...

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek.


2015. aug. 23. 11:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mert Te feltételeznéd egy olyan emberről, aki minden este más csajt fűz, ha elmegy valahova, hogy komolyat szeretne Tőled?"


Ilyen alapon miért gondolod egy olyan emberről, aki minden este más csajt fűz, hogy "összetöröd a szívét" azzal, hogy őszintén megmondod, hogy nem akarsz tőle többet, mint amit eddig megkaptál?


Nyilván nem ismerem a srácot, de aki így viszonyul a lányokhoz és a szexhez, annak szerintem valószínűleg legfeljebb az egóját sérti egy picit, ha vele közlik, hogy csak "arra kellett", de feltehetőleg azon is könnyen túlteszi magát a következő hódítással.

2015. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!