Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azonnal beleszerettél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azonnal beleszerettél a párodba vagy kellett hozzá idő, hogy kialakuljon?

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A jelenlegi párommal először sokat leveleztünk, számomra nagyon vonzó volt, az első személyes találkozás inkább csak azért volt kétséges, hogy én tetszem-e neki. A második alkalommal viszont teljesen levett a lábamról, akkor teljesen beleszerettem.
2015. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kellett hozza ido. De az elso perctol kezdve ereztem,hogy tobbet Kell tudtam,hogy tobbet akarok tudni rola :)

Lassan 3,5 eve vagyunk egyutt.

18/L

2015. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátkozásnak indult csak, az elején külsőt tekintve nem is jött be. Aztán egyre jobban megismertem, találkoztunk és kialakult.
2015. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Idő kellett. Ő fülig szerelmes volt belém, én pedig csak a hónapok/évek során kedveltem meg jobban.
2015. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Közös társaságban ismertük meg egymást, eleinte teljesen semlegesek voltunk egymásnak hónapokig. Aztán ahogy egyre jobban megismertük egymást, először kialakult az érdeklődés, aztán a vonzalom, majd idővel szerelem. :)
2015. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első exembe igen, a jelenlegi kapcsolatomban: nem.
2015. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor még van remény :-)

Jelenlegi párommal fizikálisan egy hónapja vagyunk együtt (előtte egy hónapig csak interneten és telefonon kommunikáltunk) és nekem nagyon furcsa a helyzet, hogy ő már nagyon-nagyon odavan értem, én pedig még nem érzem azt, hogy nagyon mély érzelmeim lennének. Persze egyre jobban hiányzik, ha nincs velem és a testiség is nagyon jól működik köztünk. Nekem eddig még csak olyan kapcsolataim voltak, ahol szinte első látásra beleszerettem a páromba, így ez most egy kicsit más helyzet.

2015. aug. 23. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, kialakult végül? Mi lett a sztori folytatása?
2022. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm az érdeklődést, fura már így visszaolvasni ezt a kérdésemet, mert azóta teljesen más életem van. Akiről ezt a kérdést kiírtam, nagyjából egy évig volt az életem része, de nagyon nem alakult jól. Az igazi szerelem érzést nem hozta meg számomra, de nem emiatt lett vége, hanem mert csúnyán átvert. Akkor nagyon fájt, de már nem bánom, mert pár hónapra rá megismertem a páromat, akivel 6 éve vagyunk együtt és a mai napig szerelmesek vagyunk egymásba, pont olyan életem van, amilyenről mindig is álmodtam ❤
2022. márc. 29. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!