Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha beleszerettél 1 lányba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettél 1 lányba, de ő nem szeret téged és nem gondolva az érzéseidre egyszerűen szó nélkül lelépett, de te folyamatosan vágyakozol utána, te mit tennél?

Figyelt kérdés

nem tudod hol lakik, sőt még a keresztnevét sem tudod.

csak azt, hogy hol dolgozott, de a munkahelyén nem adnak ki róla információkat.


te kiadnád az országos körözést ellene, csak azért, hogy megtaláld és, hogy rendezzétek azt ami kettőtök között volt?

mert csak a rendőrségnek adnak ki infókat a munkahelyén...

ti belevágnátok ebbe ha vágyakoznátok az iránt a valaki után?


kérlek írjátok oda, hogy milyen neműek és, hogy hány évesek vagytok, köszönöm.

23/f



2014. febr. 15. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
keresnék másikat
2014. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Ráadásul körözést nem adhatsz ki, vagy ha valahogy sikerülne elérned, nagyon szarul járnál, a csajnál 100%-ban elásnád magad, mivel miattad meghurcolták, plusz alaptalan vád lenne.

2014. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen...de az sem jó, hogy eszed magad iránta..mert per pill én most nem élek.

azt se tudom hol van vagy, hogy most mi volt ez köztünk, itt hagyott kétségek között és így én nem tudok továbblépni, más lányt keresni, így sajnos nem.

2014. febr. 15. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne kerestesd, ne nyomozz utána mert ha még nem fél tőled, biztos hogy félni fog, és egy életre bukod az esélyeidet.

Ez már most kicsit beteges amit csinálsz.


Én a helyedben hagynám az egészet, és másba kezdenék mielőtt érzelmi nyomorultat csinálnék magamból..

Senkinek nem jó ez, hagyd abba. Mindenkinek vannak lerendezetlen dolgai, de erőszakkal nem lehet rendet tenni a saját életedben. Majd eljön az alkalom, amikor rendezhetitek a dolgokat, ha meg nem, annak is oka lesz.

2014. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ez nekem nem megy.

ez mind szép és jó, de sajnos nem tudom túl tenni magam ezen.

már fél éve, hogy nem tudtam belekezdeni ő miatta új kapcsolatba.

az sem érdekel ha 1 életre elvadítom magamtól, akkor legalább tudni fogom az okát.

de így, hogy szó nélkül..nem..ez nem megy nekem..így nem.

2014. febr. 15. 10:44
 6/6 BlackSword ***** válasza:

MI lehetett köztetek, h még a nevét sem tudod??? A lábadra lépett a metrón és beleszerettél??? Mert ami ennél több, az már névvel megy...


Szóval a logikán kívül még némi józan észt is növessz!!! LÚÚÚZER!!!

2014. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!