Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiu mibol donti el, hogy en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiu mibol donti el, hogy en vagyok az igazi?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Abból, hogy a jelentkezők közül te tszhummanthassz a legügyibben. *_*
2015. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem döntés, hanem érzés kérdése.
2015. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A neved betűinek a számát megszorozza a saját lábméretével, ezt négyzetre emeli, majd levonja belőle a születési évedet. Ha az eredmény osztható 3-mal, akkor te vagy számára az igazi.
2015. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még meg!?!
2015. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez egyénfüggő.

Vannak fiúk, akik azt választják, akit a legkönnyebb megszerezni, mert nem hajlandók túl sok energiát fektetni az ismerkedésbe, udvarlásba. Nekik kb. mindegy, csak nő legyen.

Vannak, akik kizárólag külső alapján választanak, teljesen mindegy, hogy ki milyen személyiség, mennyire működőképes vele a kapcsolat, nézzen ki jól, és ennyi.

És vannak, akik tisztában vannak azzal, hogy mire vágynak, tudatosan ezt keresik egy nőben. Azt választják, aki a lehető legközelebb áll az elképzeléseikhez, és akivel jól érzik magukat.


(Én nőként az első két típust saját magam számára nem tartom opciónak, tehát nálam elvárás volt, hogy a páromnál igenis legyen magasan a léc, mert így tudhatom, hogy nem azért van velem, mert "ez jutott", hanem azért, mert tényleg rendelkezem a számára fontos tulajdonságokkal. És fordítva is igaz: nekem nem "bárki" kellett, hanem olyan valaki, akivel tényleg jól tudunk működni hosszú távon is.)

2015. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem lehet választani, nem döntés kérdése.
2015. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3-mas


Akkor a volt barátomnak én voltam az igazi! xD

(bocsi az offért)

2015. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Nem gondoltam, hogy valaki tényleg képes lesz kiszámolni, elismerésem :D
2015. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Még, hogy a "szerelemre" nincs képlet :D xD
2015. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!