Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mibol tudom, hogy o az igazi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibol tudom, hogy o az igazi? Es hogy neki en vagyok az?

Figyelt kérdés
Parommal 7honapja vagyunk egyutt!Nagyon szeretem ot!Voltak gondok koztunk,ellaposodott a kapcsolatunk,kicsit eltavolodtunk egymastol,de mivel eszhez tertunk igyekszunk rendbe tenni a dolgokat es tenyleg jobb minden!Megbeszeltuk,hogy nemmondjuk egymasnak,hogy szeretlek!!De mivel en nagyon romantikus tipus vagyok szokom mondani!Erre o mindig azt mondja,hogy enis!Erdekes mert erzem,hogy szeret,ki is mutassa!Nagyon jol megvagyunk,megertsuk egymast es nem veszekszunk!Sose ereztem ezt meg egy kapcsolatomba se,de valahogy erzem,hogy o az igazi!Lehet ezt tenyleg erezni?Valaki volt mar ilyen kapcsolatban?Tudom,hogy sok a kerdes es ezert bocsanat!Nemvagyok mar kislany csak eddig ilyen kapcsolatban meg nemvoltam!Valaszokat elore is koszonom!Ja de hulyeseg nem erdekelnek!!!
2011. máj. 16. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én első kapcsolatomban vagyok és én is őt érzem az igazinak. Nagyon sok mindenben egyetértünk, mi sem veszekszünk. Tényleg érzem, hogy ő a másik felem.:) És nem tudnék élni nélküle, nagyon hálás vagyok a sorsnak, hogy megismerhettem.:) Még fiatal vagyok, de úgy érzem, nekem ő életem szerelme.:)
2011. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tanulj meg írni. Hány éves vagy?
2011. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miert is tanuljak meg irni??Azert mert gyorsan irtam?En az irasomrol kerdeztem!Amugy 24 eves vagyok!Miert?Azert mert ilyen problemam van?Vagy esetleg a kerdesemmel van gond?Ovatos tipus vagyok,es nemsok baratom volt es sajnos nincs sok jo elmenyem,ezert is vannak a kerdeseim!!
2011. máj. 16. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne írd gyorsan b+. Most meg már a szövegértelmezést is mellé csaphatnád...
2011. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem a tempó miatt ír helytelenül

alapból hiányzik az intelligencia


ja és a válaszom:

nem ő az igazi

2011. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bunko valaszokra nem vagyok kivancsi,inkabb roncsatok el masnak az estelyet!!!!Inteligencia???Szerintem nalatok hianyzik,de nagyon!En vagyok annyira ertelmes,hogy ha megkernek ra bunko valaszt nem adok es nembeszelek senkivel lekezeloen!!Errol csak ennyit!!!!Tovabbi szep estet!:)))
2011. máj. 16. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni sose előre. Barátnőm pl az első pasijával már 8 éve együtt van. Nem lehet tudni, csak akkor, ha akármi van, benned és benne nem hűl ki a szerelem. Na, akkor megtaláltátok egymást!
2011. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy mindent megtesztek, hogy az Igazi legyetek egymás számára.
2011. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!