Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele lehet szeretni valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni valaki hangjába?

Figyelt kérdés
Tegnap felraktam jófogásra egy hirdetést,hogy állást keresek. Ma felhívott egy srác,hogy ő kutatást végez és ha válaszolok akár pénzt is kaphatok érte. Fel is tette az értelmetlen kérdéseit. (Pl. Ki-e próbálnám a tojás dobálást egy házban,ha nem nekem kell feltakarítani?) Az összes kérdése csak a rombolásról szólt. Őszintén most sem értem a lényegét. 11 percig beszéltünk,mondta hogyha tud munkát szólni fog. Ahogy leraktuk a telefont támadt bennem egy érzés. Sosem tartottam szexinek a hangokat,de ez ebbe a pillanatba változott,mintha beleszerettem volna a hangjába. Kb. 10perc után visszahívott hogy elfelejtett pár kérdést ami szintén ilyen hülyeség volt. Mióta leraktam a telefont azt hiszem szerelmes vagyok,rég éreztem ezt az érzést,de azóta nem tudok megülni a fenekemen. Folyton mehetnékem van,csinálnék valamit,nem tudom hogy figalmazzam. . Lehetséges ez? Mit tegyek?

2015. nov. 3. 17:29
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ezek szerint nem csak én vagyok így ezzel :D Nemrég jártam így én is (már sokadszorra :D) egy énekesnek volt annyira férfias hangja, hogy végtelenítve hallgattam a számot :D

Barátnőm bele van zúgva egy nála fiatalabb srácba, mert annyira jó hangja van :D

Viszont sajnos a jó hang nem igazán szokott helyes archoz tartozni :/

Sok sikert neked! :)

18/l

2015. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát remélem sikerem lesz. :)
2015. nov. 3. 19:54
 13/13 anonim ***** válasza:

A párom is imádja a hangomat. Látásból ismertük egymást, de soha nem is beszéltünk. Interneten kezdtük el ismerkedni. ÉS egyszer mondta, hogy mi lenne ha felhívna. Elkezdtünk telefonon beszélni. Kérdezgetett folyamatosan, kicsit kellemetlen is volt, hogy mindig csak én beszélek. A randikon is szinte csak én beszéltem, ő meg csak hallgatott. :D Ma már tudom, hogy azért mert szereti a hangomat. Állítása szerint először a hangomba szeretett bele. Ha valamilyen oknál fogva külön alszunk (valamelyikünk elutazik) akkor este mikor beszélünk telefonon, nekem addig kell beszélni amíg ő el nem alszik. Ilyenkor volt már, hogy a tanult tételeket olvastam/mondtam el neki, újságcikkeket, könyveket. Mikor már hallom hogy szuszog akkor teszem le a telefont. Amikor együtt vagyunk akkor este megbeszéljük az ágyban a nap történéseit, sokszor ott is elalszik rajt.

Szóval szerintem van olyan, hogy valaki hangjába bele szeretsz! :)

2015. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!