Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy ha nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ha nem szeretem magam, akkor a férfi sem fog szeretni?

Figyelt kérdés
Ahhoz, hogy szeretni tudjon a párom (ha lesz), szerelmes legyen belém, nekem is szeretnem kell magam és el kell engednem a szorongásaimat? Csak az egészséges önbizalmú nő a vonzó, ő tud megtartani valakit?
2015. okt. 8. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet kevés önbizalommal is, de ne készítsd ki...az állandó sírás, hogy "ronda vagyok" "dagadt vagyok" ezek nem tesznek jót a kapcsolatnak...növelned kell az önbizalmad...


22F

2015. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha akkora csecseid vannak mint L.Crow kisasszonynak akkor tuti fognak... Ilyen a világ. Há csávó lennél akkor csak Deák Ferenc és Szent István segítségére támaszkodhatnál.
2015. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz, viszont az tény, hogy könnyebb dolgod lenne.
2015. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak olyan embereknek lenne kapcsolata, akik teljesen rendben vannak magukkal, akkor kevés pár lenne a Földön... A lényeg inkább az lenne, hogy tisztában legyél a hibáiddal.
2015. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát tény, hogy nagy fekete pont ha szorongsz, nincs önbizalmad, nem fogadod el magad. Én akkor találtam meg az igazit amikor találtam egy olyan felszabadult nőt mint magam férfiba. És most nem arra gondolok, hogy el vagyok szállva. Miért szorongsz? Egy ember sokat tud tenni, hogy legyen önbizalma.
2015. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!