Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogy gondolkodjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy gondolkodjak e felől? A barátomat nagyon szeretem (többi lent)

Figyelt kérdés

Van barátom 2 éve, nagyon szeretem, viszont vannak a kapcsolatunknak mélypontjai..

Nemrégiben egy jó fiúspanom bejelentette, hogy szerelmes belém és, hogy velem akar lenni. Egyre sűrűbben találkozunk. Benne valami megvan, amii az én barátomban nincs meg.

Én szeretnék a barátommal maradni, mert úgy érzem ő az "igazi", a kissrácot meg nem akarom megbántani, mert nagyon kedvelem, és nem akarom, hogy csináljon magával valamit.


Segítsen valaki! Borzalmas ez!



2015. okt. 6. 06:36
 1/6 anonim válasza:
Maradsz a fiúddal, a srácnak meg a szeretője leszel.
2015. okt. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Benne valami megvan, amii az én barátomban nincs meg.

Én szeretnék a barátommal maradni, mert úgy érzem ő az "igazi"


Itt némi ellentmondást érzek.

Először találd ki mit is szeretnél pontosan,utána gondolkozz a következő lépésen.

2015. okt. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nálad nem minősit egy embert, hogy úgy hajt rád, hogy tudja, hogy van barátod? Vagy titeket az ilyesmi hidegen hagy?
2015. okt. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nincs fiú -lány barátság... az egyik mindig többet akar... (lehet lepontozni)
2015. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dobd azt az új fiút. Gerincetelen,ha kikezdett veled úgy,hogy van egy barátod. Nagyon nem éri meg egy ilyen emberért eldobni egy kapcsolatot,pláne,ha még mindig szereted a fiúdat.


21/F

2015. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig az erősebb kutya ugat.

Azért nem hagyjuk elmenni mellettünk életünk szerelmét, mert van egy sótlan pasija!


Harcolunk érte!

De nem is akarunk magunkkal csinálni valamit az elutasítás miatt, mert az gyerekes!

Dobd ki mindkettőt!

Ha jót akarsz magadnak!

2015. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!