Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egyszerre két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két embert szeretni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha két ember nagyon szerette egymást, de valamiért sose tudtak összejönni, és az egyiknek később új párja lesz (akit szeret), akkor megmarad a másik iránti (plátói) szerelem, vagy ez egyre halványodni fog és idővel elmúlik? Vagy titokban csak gondol rá néha az új párja mellett is? Valaki volt már hasonló helyzetben?
2015. nov. 1. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják megalkuvásnak. Az emberek 90%-a nem azzal az emberrel éli le az életét akivel a legjobban akarja, hanem aki jut neki. Nos, hogy ki az aki "jut neki" ennek is rengeteg fokozata van. Lehet, hogy egy 10/8-as kifejezetten vonzó személy, és lehet, hogy nagyon csúnya. Azért ez sem mind1.
2015. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2015. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen! Én hónapok óta ebben élek, és lassan bele őrülök!
2015. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nehéz...Ha az újabb párja nem tudja felülmúlni (mindjárt elmagyarázom) az előzőt, akkor igen, gondolni fog rá...Nálam ez előbb-utóbb szakítással szokott végződni. És az ilyen nagy szerelmet velem mindig egy olyan tudta feledtetni, aki külsőre az előző ilyen nagy Őre hasonlított/emlékeztetett, és a személyisége meg olyan volt, hogy remekül megértettük egymást. Szerintem lehet sok emberbe szerelmesnek lenni (nálam is voltak a nagy szerelmek között is ilyen "köztes szerelmek"), de ezek (hangsúlyozom! nálam) elmúlnak egy idő után. Mikor viszont az ideális típusommal hoz össze a sors, és jól meg is értjük egymást, akkor őbelé újra és újra bele tudok zúgni. És ő feledtetni tudja az előző ideálomat/nagy szerelmet. Olyan mintha az előzővel folytatnám a dolgokat, csak még jobb lesz. Szóval minden attól függ, hogy milyen az új párja (az ideálja vagy sem). Én (az első ilyen nagy Őtől számított) 14 év alatt már a 3. ilyen óriási szerelemnél tartok, ha őneki is én lennék a nagy Ő, akkor azt hiszem életem végéig vele maradnék. De ez én vagyok. Viszont vannak olyan emberek, akik kapcsolatfüggők, és ők elnyomják a régi nagy szerelmet az új kevésbé lángoló szerelem fenntartása érdekében. Illetve ők hosszú távon/örökre is tudnak olyan párkapcsolatban létezni, ahol a párjuk nem a nagy szerelmük. És olyan is van, aki miután átél egy ilyen katarktikus szerelmet és mégsem sikerül a dolog, akkor örökre elzárkózik a hasonló érzelmektől, és egy olyan pár mellett köt ki, aki kb. a társa (de nem az a lángoló szerelem, mint korábban). Az ő szívük általában egész életükre bezárul és nem lángol olyan forrón többé, de simán tudnak működni az új partnerük mellett.
2015. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!