Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egyszerre két nőt szeretni?

Figyelt kérdés

Már két éve két nő között örlődöm. Az egyik a gyerekem anyja már 10 éve vagyunk együtt a másik úgymond a szeretőm.

Mind a kettőt próbáltam már elhyagyni de soha nem ment igazán. Ha a gyerekem anyjával voltam akkor a szeretőm hiányzott amikor ott hagytam a párom és megprobáltuk a szwretőmmel akkor pedig a volt párom hiányzott igazán.

Nem tudom mit tehetnék.



2015. júl. 7. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt vallom,hogy igazán szeretni,szerelmesnek lenni csak egy férfiba,nőbe lehet. Úgyhogy érzel irántuk valamit,de az nem az igazi szerelem.

De lehet rossz meglátás,nem tudom

18l

2015. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szereted mind a kettőt. De nagyon kényelmes helyzetben vagy, ahol sokkal nehezebb szabadulni. Ezt saját magad kéne, hogy el döntsd. Minden fejben dől el.
2015. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nagyon is lehetséges, hogy kettőt is szeretsz, úgy igazán, de szerintem muszáj választanod, mert ezzel nem csak magadnak ártasz, hanem mind a 3 embernek akit itt felsoroltál. Ha tényleg szereted őket akkor döntesz és megpróbálod elfelejteni a másikat.
2015. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nagyon is lehetséges, hogy kettőt is szeretsz, ha nem vagy szerelmes egyikbe sem. Mert szerelemmel szeretni csak egyvalakit fogsz, ha majd egyszer megtalálod őt.
2015. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kettot es kicsiket szeretni lehet. Szerelmesnek lenni csak egybe lehet, olyankor nincs masik. Mindkettot ott kellene hagynod, hogy legyen eselyed rendbetenni magad es megtalalni az igazit is. De igy altalaban kenyelmesebb, de csak neked. Ket szek kozul meg konnyu a pad ala...na de majd te leszel a kivetel.
2015. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ééééééééés hogyan verjünk szét egy gyermekkort, mert a hülye fater időközben félrekúrt.
2015. júl. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!