Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szeretni egy szexpartnert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szeretni egy szexpartnert?

Figyelt kérdés
Nem alakult ki komoly kapcsolat, nem is akarja, hogy kialakuljon. Viszont napi szinten beszélgetünk és egy héten 1x összejárunk szexelni. Azt mondta szeret, csak nem úgy, ahogy én szeretném.
2015. okt. 8. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én voltam így egy sráccal. Nagyon szerettem, csomót beszéltünk, nagyon jóban voltunk, de nem voltam szerelmes belé.
2015. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Nekem hol azt mondta, hogy szeret csak nem úgy, hol azt, hogy szerelmes és legyünk komolyabban együtt. Aztán viszakozott..

Most akkor igazodj el rajta.

Mondjuk már nem érdekel, ő meg még mindig jönne vissza.

2015. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon bele tudnék szeretni a szex partnerembe, de tűzzel vassal tartom magam vissza ettől. Szerencsére ő is visszafogja magát, de néha azt érzem hogy ez neki is erőfeszítésébe kerül.
2015. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátságból, ismeretből alakult ez ki, vagy előtte volt köztetek valami?
2015. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, mert gondolom te szereted őt. :) Szóval nem értem a kérdést.
2015. okt. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nagyon szeretem az enyémet. És annak ellenére, hogy tudom, hogy közel sem tökéletes. Évek óta ismerem, jó barátom, kb ölnénk egymásért, de nem vagyunk szerelmesek. Próbáltunk összejönni többször is, de az sosem működött, és sosem volt olyan jó, mint így.
2015. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!