Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted tudsz szeretni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted tudsz szeretni? Szerinted mi az igaz szeretet?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban tudod csak elképzelni ezt, vagy egyszerű emberi kapcsolatban is? (Írj kort is. + nemedet is)
2015. szept. 30. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Emberi kapcsolat. 22/F
2015. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
39%

Sajnos igen. Bár annyiszor fogtam vissza,hogy emiatt már nehéz "elindítani" is.


Kapcsolaton kívül nem is akarok,mert így is magam elé helyezem azokat is,akiket állítólag nem kéne,úgy végem lenne.


20/F

2015. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú világ lenne, ha csak párkapcsolatban lehetne elképzelni :D

Úgy érzem képes vagyok nagyon szeretni. Kivéve ha nem szeretnek viszont, tehát mégse vagyok képes rá olyan mértékben

17l (igen 17, de ez nem feltétlen egyenlő a 12-vel)

2015. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Régebbi tapasztalataim alapján túlságosan is. Most már odafigyelek, hogy ne essek át az egészségtelen kategóriába, de még mindig úgy érzem, hogy tudok igazán szeretni, kapcsolatban is és simán emberileg is. Ami szerintem nagyon jó dolog, csak meg kell találni azt a határt, amin belül még ez oké, nem sérül az ember.
2015. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hogy tudok-e szeretni. Olyat kellene erről megkérdezni akit elméletileg szeretek.


"Mi az igazi szeretet ?"


Figyelmesség, törődés a másikkal, kedvesség, és ezeknek a dolgoknak a sokasága.

2015. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Igen, tudok. Párkapcsolatban, és azon kívül is. :)

Ami mindkét verzióra igaz, hogy az igaz szeretet mindig önzetlen. Párkapcsolatban egyszerre van jelent a heves, szenvedélyes szerelem és a tisztelettel átitatott emberi szeretet, ragaszkodás és az önzetlen támogatás. Párkapcsolaton kívül pedig ugyanez a baráti szeretet, csak persze a szenvedély nélkül.

2015. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudok szeretni,de ez sosem veszi el az eszemet.
2015. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aperitif ***** válasza:
100%

Szeretem a hozzátartozóimat, a barátaimat, néhány munkatársamat, sok kliensemet, a macskámat.


Hogy mi az "igaz" szeretet, azt nem tudom. Nekem csak egyféle szeretetem van, mert amelyik nem igaz szeretet, az valami más.

2015. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Hát ha szerelmi szinten nézzük, akkor én elfojtom magamban a szeretet, mivel nincs senki, akit szerethetnék, pontosabban lenne, csak azok nem tartanak igényt rá, mert megvannak akik szeretik őket, és akiket ők szerethetnek.


Az igaz szeretet, amikor önzetlenül a másik mellett állunk, és mindig minden körülmények között kitartunk mellette, én ilyet csak a családtagjaim iránt érzek.

2015. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudok szeretni, kapcsolaton belül és kapcsolaton kívül is, bár az egyszerű emberi kapcsolaton nem tudom mit értesz. Például nagyon szeretem az apukámat, az anyukámat és a testvéreimet. Sosem bántam meg, hogy szerettem valakit. Azt, hogy mi az igazi szeretet nehéz szavakba önteni. Bármit megtennék a másikért, akár az életemet adnám értük. Elfogadom őket a hibáikkal együtt, azt szeretném, ha boldogok lennének. Boldog vagyok a puszta létezésüktől, ha haragszom rájuk is, akkor sem tudnám őket megtagadni, akkor is megtennék bármit, ha szükségük van rám. A szenvedésük nekem is fáj. N/25
2015. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!