Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nincs olyan h ne gondolnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs olyan h ne gondolnék rá. Miért?

Figyelt kérdés

Van barátom ..és nehéz így, de nem tudom miért nincs olyan óra vagy perc h ne gondolnék a volt a barátomra, és kicsit kezd idegesíteni. 4 éve szakítottunk de 3 éve amióta van a barátom nem tartjuk a kapcsolatot, de ha véletlenül összefutunk (ami ritka)akkor órákig tudnánk beszélgetni.

Tanácstalan vagyok.


2015. okt. 30. 17:06
 1/2 anonim válasza:
Miért vágtál bele kapcsolatba, ha nem voltál szerelmes a jelenlegidbe? Az exedet szereted még, ez nem is kérdés.
2015. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. 20 éves voltam..szerintem kerestem a kalandot. A jelenlegi barátom előtt kérdeztem tőle mért tesz meg annyi mindent értem, és azt válaszolta h ha nem tudom, akkor semmi értelme elmondania, aztán jött a barátom, neki is lettek kapcsolatai.. így meg már félnék tőle h lenne e értelme.
2015. okt. 30. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!