Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már nincs olyan nap, hogy ne...

Jokyman16 kérdése:

Már nincs olyan nap, hogy ne gondolnék arra, hogy meg akarok halni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem bírom az életet. Reggel felkelek, máris csak erre gondolok. De nem mert ez egy beidegződés lenne, hanem mert elgondolkozom a napomon. Ahogy egyből bemegyek az iskolába, nem fogad más, csak a kiközösítés és a bántó szavak. Egyre és egyre, jobban és jobban csak mondják és mondják és mondják. Nem áll másból a napom mint abból hogy szivatnak és szivatnak. És nem az hogy egy kis ideje. Hanem már 2 éve folyamatosan. Eleinte próbáltak a tanárok rályuk szólni meg bróbálkoztam én is be illeszkedni de nem ment. Az meg hgy iskolát váltsak, az most nekem nehézkes lenne. Még ha mondjuk egy-egy sértő megjegyzést illetnek rám akkor azt mondom oké, mert most az nem sok. De egyészen reggel 8-tól délután 2-ig halgatni folyamatosan, úgy hogy órán is a tanár füle hallatára, már sok. Egyszerűen már nem bírom. Amikor belenézek a tükörbe nem látok mást csak egy megtört embert. Próbálom legalább a szüleim elől elrejteni ezt mert nem akarom hogy még miattam is aggódjanak, de egyszerűen már nem megy. Már legalábbb egy éve gondolkozom azon hogy jobb lenne meghalni. Eddig, csak az tartotta bennem a hitet hogy ott van a szerető család, és hogy ha sokat tanulok akkor majd megmutatom mit is értem el. De órán nem tudok tanulni. Se szünetben, Itthol pedig egyszerűen nem megy, mert már annyira depressziós vagyok, hogy az iskola hallatán is már hányingert kapok. Ha meg például megpróbálok tényleg tanulni, és jól is sikerül a felmérő, akkor is nem csak hogy szóval bántanak, hanem dobálnak mindenfélével. Nem merek tanulni se már mert félek hogy dobálnak. Ráadásul olyan osztályban vagyok, ahol ha verekednék akkor ki is löknének. Van sok sok minden még amit elmondanék, de szerintem enniyből is megérthető, hogy mennyire is utálok élni. 16/F

2013. szept. 23. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

tanuljál csak. azért utálnak mert ők lusták és irigyek rád.


azt nem értem, hogy a szüleidnek miért nem szólsz. megkérném őket, hogy menjenek be az iskolába és kérjenek hathatós megoldást.


mondjuk ha az én gyerekemről lenne szó, akkor magának a gyereknek is megmondanám, hogy pofán lesz csapkodva, ha nem száll le a fiamról!

2013. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj barátokat keresni iskolán kívül.
2013. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nagy városban laksz, tanulj önvédelmet / küzdősportot / harcművészetet.

Járj el kondiba,biztos van valahol.

Ha nincs,tele van a net izomfejlesztő gyakorlatokkal.

Nem leszel rögtön arnold svarcenéger vagy Zsánklódvándám.


Én az egyetlen módot találnám rá,hogy vágd orrba a legkeményebbet.

Lehet,hogy elvernek utána mint a sz*rt,de pár nap gyógyulás után sokkal több önbizalmad lesz.

Ne lássák rajtad,hogy ütni készülsz, csak gyakorold otthon,milyen gyorsan tudsz állcsúcson vágni valakit és puff. Minden előjel nélkül, ököllel egy egyenes ütés,utána a képzavarban van,gyomros,rúgást nem ajánlom,mert hamar kiesnél az egyensúlyból.

Lefizetni keménysrácokat,és suli után elintézni őket.

Pár pofon,hogy rendet tanuljanak.

Faszt érdekli,hogy kilöknek, máshol jobb lenne.



Egyet mondok,Te MIND KÖZÜL ERŐSEBB VAGY!

Őket nem baztassa senki, ők együtt vannak.

Te megy egyedül és neked kell kiállnod ezeket minden nap újra meg újra.

Ezért te Erősebb vagy mint ezek az érettlen f**kalapok.


Édesapád is szétcsaphatna közöttük igazán.


Vagy próbálj rájuk hasonlítani,olyan pulcsi,olyan nadrág,hasonló telefon, hasonló haj stb. legalább a különcség miatt nem csesztetnének.


Vagy paprikasprézd meg azokat a f*kalapokat. :D

2013. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt javaslom neked.

[link]


[link]

2013. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az iskola után is van élet,próbálj ott érvényesülni!ne mutasd a gyenge éned,játszd azt,hogy tökéletes vagy!Tedd magad próbára egy boltban,vagy máshol.Nézz vidám filmeket és ne arra koncentrálj,hogy mi lesz holnap a suliban.Az ilyenekből mint Te szoktak nagymenők lenni felnőtt korban!Az legyen előtted,hogy bmit is mondjanak vagy tegyenek egyszer úgyis megmutatod Nekik ki vagy Te valójában!Sokkal nehezebb dolgok várnak még Rád az életben és azért vagy köztünk,mert itt KELL lenned,mert feladatod van!Ne verekedj,bár ha muszáj,csapj oda!Ne hagyd magad,gonoszkodj ha kell egy kicsit inkább,dobálj vissza!és akkor mi van?!nekik lehet?A tudást pedig senki nem tudja elvenni tőled!még ha ezt nem is jutalmazzák megfelelően.LÉGY ERŐS!és ne felejtsd el,néha TE is lehetsz rossz fiú,hisz nekik sem esik mindig bántódásuk ha bántanak!A családod pedig ha tényleg "szerető"meg fogják bocsájtani Neked ha valami olyan"rosszat" teszel amire eddig részedről nem volt példa!
2013. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!