Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Mit mondanatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit mondanatok, ha egy vonzó pasi azzal állna elő, hogy töltsetek vele egy éjszakát?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
csak ha hoz 1 rúd kolbászt... whats wrong with you
2015. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, (magyar pasival is, meg egyszer egy olasszal), kellőképpen meglepett az ajánlatuk, de kihagytam a lehetőséget. :-)
2015. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kihagynám
2015. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nemet mondanék. 30-as nő vagyok kapcsolatban.

mikor nem voltam kapcsolatban, akkor is csak olyanokkal jöttem össze egy éjszakára, akiket előtte is ismertem, tetszett előtte is, és nem akartam hogy csak egy éjszaka legyen, akkor sem, de ők így döntöttek.

2015. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Attól függ, mennyiért.
2015. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy éjszakáért én semmit nem kockáztatnék. Betegségekre gondoloö itt főképp, mert sajnos van már bennük némi tapasztalatom.
2015. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
volt már ilyen. idősebb, módos, vonzó férfi. ő lehetett volna nekem az első. de én kihagytam. :)
2015. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!