Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valakinek egy pár ötlete?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek egy pár ötlete?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal. Ő 21 éves fiú. Nemsokára itt lesz a szülinapja, és ötleteim sincsenek, mit vegyek neki.

Nem idzik, nem cigizik, nem jár bulizni, edzeni szokott. Nem az a romantikus típus, sokat hülyéskedik.

Hát, ennyiből esetleg tudna nekem segíteni valaki? Előre is köszönöm!!!:)



2015. okt. 10. 08:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Engem az 1es féle debella irígy szemetek dühítenek fel, én a rbancságot kézlevágással büntetném:D

Minden egyes alkalom felére egy karácsonnyal, pláne ha én hajthatnám végre a büntit:)

(nem, nem vagyok megcsalt nő:))

2015. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Vegyel neki egy szep boxert/ salat/ furdonadragot.

Vannak nagyon szep kesek is.

Egy szep torulkozo.

N

2015. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én a barátom szülinapjára tortát sütök neki, úgy hogy fondantból valahogy ráapplikálom a kedvenc focicsapata lógóját :D a férfiak szeretik ha főznek/sütnek nekik valamit, szerintem egy ilyen ajándékkal nem lehet mellélőni :)
2015. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval, én is a tortát, sütit jó ötletnek tartom. Én is szoktam azt a barátomnak (és nem vagyok egy nagy konyhatündér). :)

Volt, hogy ezüst karkötővel leptem meg, illetve parfümmel, persze egy minőségibb darabbal.

Az én pátom szereti az autókat, így volt, hogy valami autós dologgal leptem meg. :P

Az elektronika is jó ötlet szerintem. Volt, hogy elektromos borotvát vettem neki.

Ha szereti a divatot, akkor egy szép óra, vagy egy pénztárca is szerintem jó ajándék. :)

20/L

2015. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!