Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valakinek egy pár ötlete?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek egy pár ötlete?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal. Ő 21 éves fiú. Nemsokára itt lesz a szülinapja, és ötleteim sincsenek, mit vegyek neki.

Nem idzik, nem cigizik, nem jár bulizni, edzeni szokott. Nem az a romantikus típus, sokat hülyéskedik.

Hát, ennyiből esetleg tudna nekem segíteni valaki? Előre is köszönöm!!!:)



2015. okt. 10. 08:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem megy basszus:((((
2015. okt. 10. 09:34
 12/24 anonim ***** válasza:
Add oda neki a szüzességedet! :D
2015. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ugyan kérlek...ezt még te se gondoltad komolyan:DDD
2015. okt. 10. 10:12
 14/24 anonim ***** válasza:

Egy szép ezüst karkötő?

Szereti a forma1-et? Autókat? Van kedvenc márkája? Ha igen vehetsz neki bekeretezett mini másolatot (pl Volvo!).

Hobbi? Az én párom akváriumőrült, könyvet szoktam neki venni, imád olvasgatni:) Apósomnak karkötőt vettem, mai napig hordja:)

2015. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Te ismered (elvileg), neked kéne tudni, hogy mit szeret... vagy ez alatt a félév alatt annyi derült ki róla számodra, hogy "Nem idzik, nem cigizik, nem jár bulizni, edzeni szokott. Nem az a romantikus típus, sokat hülyéskedik." ?
2015. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Erre nehéz válaszolni, hiszen Te sokkal jobban ismered a barátod, mint Mi. Azért megpróbálok segíteni, mert tudom milyen érzés tanácstalannak lenni.

Mit szeret a barátod? Esetleg van olyan film, aminek örülne, ha meglenne neki DVD-n? Lehet "ódivatúnak" hangzik, de az én párom pl. erre vágyott.

Vagy szokott olvasni könyvet?

Esetleg szokott eljárkálni kiállításokra vagy hasonlók? Mert akkor meglephetnéd két belépőjeggyel és elmehetnétek együtt.

Esetleg van valami, amit szívesen kipróbált volna csak nem volt rá lehetősége? Például: falmászás, parapark, korcsolyázás? Mert, ha nincs konkrét ajándékötleted (vagyis ha nem lesz), akkor esetleg "elvihetnéd" valahova, mint meglepetés.

Vagy, amit még tudok javasolni, hogy puhatolózz.

Illetve nem tudom, hogy szex terén hol tartotok... csak mert, ha már "űzitek" és a párod vevő az ilyesmikre, akkor meglephetnéd valami szexi fehérneművel (mármint, amit te veszel fel pl. ehető ruhadarab), vagy valami erotikus társasjátékkal ilyesmikkel.

De mondom, én csak találgatok, hisz nem ismerlek se Téged, se a Párod. Azért remélem valamennyire tudtam segíteni, vagy legalább beugrott valami ötlet miután ezt elolvastad :) Sok sikert hozzá!

2015. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%
Az én párom kreatív. Születésnapomra mozgáskorlátozott parkolókártyával lepett meg. Azóta bárhol eldobhatom a Navarát - szoktam is keresztbe hosszába a város közepén :D Ha nincs egy kocsitok sem, akkor egy 500-as óvszer pack-nak örülne szerintem a legjobban.^^ meooWWW
2015. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

# 17

És tényleg mozgáskorlátozott vagy?

2015. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha a mozgásban nem is, korlátozott az biztos, csak épp fejben...
2015. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

fúúú de utálom a valóságban az olyan szutykokat, mint a 17-es :D


Kérdező, még mindig jobban tudod, miket szeret, mint mi.. Ha nagyon nincs ötleted, kérdezz rá esetleg nála valai ötletért.

De egyébként a nem tárgyi ajándékok szerintem nagyon jók tudnak lenni, szervezz valami jó kis programot :) Nem valami drága wellnesshétvégére gondolok, akár egy izgalmas kiállítás/gokartozás/mozizás/saját készítésű kincskereső is szóba jöhet..

gondolkozz picit, tuti eszedbe jut valami :)

2015. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!