Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most nem értem, valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most nem értem, valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

dumalgattam egy csajjal aki ballagasomkor meglepett egy szep kis viraggal. ra par napra meg ki jott volna talizni de vegul nem jott ossze mert dolga akadt.


utanna meg en hivtam ki egy kavera, de azota mintha megilyedt volna, ha rairok akkor nagyon vedekezik(mindig rohan, dolga van)


hogy van ez most? kort is irjatok.



2015. jún. 13. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasija megtudta.
2015. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs baratja.
2015. jún. 13. 22:46
 3/5 anonim válasza:
Akkor csak eltitkolta előled, eközben meg téged is titkol a másik előtt. Nem tetszettél neki, megbánta, vagy csak tudja hogy úgysem lesz belőle semmi akármilyen oknál fogva és nem akar bántani hogy játszik veled.
2015. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Interferencia ***** válasza:
Meglátta, hogy egy ennyire alapvető szót nem tudsz helyesen leírni, mint a megijedt.
2015. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi extra,meggondolta magát,vagy beijedt :)
2015. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!