Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veled is meg nem is - valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled is meg nem is - valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megpróbálom röviden vázolni a szitut, de nem lesz könnyű. :)


Nyár végén megismerkedtem egy lánnyal (ő 18 éves, én 21), akiért (talán elmondhatom, hogy) a kezdetek óta odavagyok. Rengeteget beszélgettünk, beszélgetünk most is egymással, főleg chaten. Egy idő után randira hívtam, amibe ő belement. Aztán később meggondolta magát - de megbeszéltünk egy személyes találkát. Ahol tök jól éreztük magunkat, végig nevetett, oldott volt a hangulat. Szóba került ez a randizós dolog, azt mondta, hogy azért változott meg a helyzet, mert ismét együtt vannak a volt barátjával. Rendben, megbeszéltük, maradjon köztünk barátság.


Egy idő után sikeresen összevesztünk, nagyjából azért, mivel nekem a barátság kevés. Hosszú ideig nem is beszéltünk egymással, hetekig konkrétan. Aztán egyszer csak ismét felvette velem a kapcsolatot. Megbeszéltük, hogy mindketten hiányoltuk a másikat, megbeszéltük a korábbi konfliktust is - és ismét rengeteget chateltünk egymással.


Hétfőn ismét találkoztunk személyesen, beültünk teázni egyet, ahol kérdeztem, miért van együtt a pasijával, ha igazából nem működik kettejük között a dolog? (Ja igen, korábban mondta nekem, hogy nem ezzel a sráccal képzeli el a jövőjét.) Azt mondta, hogy addig nem akar tovább lépni, amíg nem talál olyat, aki mellett el tudja képzelni a folytatást. De egyébként a barátnői mondták neki, hogy bolond, amiért hagyott elmenni, amikor lett volna lehetősége arra, hogy velem legyen.


Ez a hétfői találka amúgy ha lehet, még jobb hangulatban telt, mint az előző: közel kerültünk egymáshoz, nem csak lélekben, de rengeteg apró érintéssel is.


Már épp készültem felszállni a buszomra, amikor azt mondta, hogy maradjak még, menjek a következővel. Szóval beszélgettünk még kb. 1,5 órát. Vidám és komoly dolgokról, mindenről. Aztán elváltunk. De az este megbeszéltük még, hogy a jövő héten találkozni kellene ismét, megismételni a hétfő délutánt. :)


Kedden elmondtam neki, hogy nagyon hiányzik, és olyan jó lenne vele lenni. Azt válaszolta, hogy én is hiányzom neki, és ő i nagyon várja a jövő heti találkát.


Nos, a történetet azért írtam le, mert nem igazán tudom, hogy most milyen helyzetbe kerültem. Úgy vélem, hogy ez nem barátság, ez annál több. Azt gondolom továbbá, hogy ő nagyon bizonytalan, nem tud dönteni.


Mi a Ti véleményetek? Érdemes tovább próbálkoznom nála? Legyek türelmes, vagy inkább a következő találkán mondjam el neki, hogy én többet érzek iránta? Lehetséges, hogy szeretem.


Előre is köszönöm szépen a véleményeket! És azt is köszönöm, hogy meghallgattatok, még ha így online felületen is. ;)


2014. dec. 5. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem kamu...
2014. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyik része? :)
2014. dec. 5. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
az elejétől az utolsó karakterig
2014. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaa, hogy szerinted csak kitaláltam a sztorit? Akkor blogot írnék. ;) /off vége
2014. dec. 5. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom megérteni azokat az embereket, akik rossz kapcsolatban élnek, csakmert így kényelmes/nincs más..

Ha én lennék te, tuti, hogy megpróbálnék 1-ről a 2-re jutni. Mármint vagy megszakítom a kapcsolatot a csajjal, vagy szakítson a pasijával. Belőlem ne csináljon hülyét!! Majd ha szakítani fog a fiúval, akkor megy majd hozzád sírni.. Fúújjj .. nem bírom az ilyen embereket..

L

2014. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Szóval azt tanácsolod, hogy "tálaljak ki"?

2014. dec. 5. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Számomra egy kissé antipatikus ez a gondolkozás. Gondolj bele, ha veled jár, te nem is sejted, hogy már rég feladta a kapcsolatotokat, csak azért nem szakít még, mert jelenleg nem talált jobbat..


Én kerek-perec megmondanám neki, hogy ez így nem jó. Ha akar tőled valamit, szakítson a sráccal. Ha nem szakít, akkor viszont ne találkozzatok.

2014. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annak ellenére, hogy "megállapodtunk" abban, hogy barátság lesz köztünk? Mondjuk gondolom igen, mert én a barátaimmal nem így viselkedek. :)
2014. dec. 5. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!