Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem merek párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek párkapcsolatot kialakítani, mert félek ettől a felnőtté válástól - ti éreztétek már így magatokat?

Figyelt kérdés
Tehát attól félek, hogy a párkapcsolattal kötött leszek, a szabadságom ami eddig megvolt, elveszik, és jön helyette a felnőtté válás, ami együttjár a gondokkal, idegességgel. Tehát én félek felnőtté válni, mert gyerekfejjel (26 éves vok de még mindig gyerek) szerintem sokkal jobban lehet a világot látni, szabad vagy, nincsenek gondjaid, lelki bajaid, ezért nem akarok még felnőtté válni... Szerintetek?

2015. okt. 8. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a szülőket nem értem. Engem azzal fenyegettek szüleim, hogyha egyetem mellett nem dolgozok és nem adok a rezsibe kiraknak otthonról. Ehhez képest az ő élete elég laza, nem csoda, hogy nem akar ebből a kényelemből kilépni.
2015. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem baj az.

Csak az ánuszod legyen szabd! :D

2015. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gondolkodással tényleg életképtelen vagy. A legtöbb ember 26 évesen már elgondolkodik a családalapításon, nem pedig az első párkapcsolat lehetőségétől van megijedve.

De nem mindenkinek való kapcsolat, szerintem ne is erőltesd a dolgot.

2015. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad leoltani kérdező. Én is 26 éves vagyok saját vállalkozásom van a saját lábamon állok de én is későn érő típus vagyok illetve nagyon féltem a felnőtté válástól. Van lakásom autóm megszoktam, hogy kell intézni az ügyeket de párkapcsolatot most sem akarok. Nem állok rá készen. Igen kicsit késő mert ha még családnak nem is de egy párkapcsolatnak kéne lennie az életemben de nem tudok alkalmazkodni. Nem tudnék olyan programra elmenni vele ami engem fikarcnyit sem érdekel. Elnézve a családomat mindig áradt belőlük az idegesség a sok tennivaló a felelősség meg, hogy megfeleljenek a társadalmi elvárásoknak azzal, hogy normálisan élnek és szabályok szerint. Ezt sosem értettem. Attól még, hogy családod van attól még nem kell karót nyelt módon élni tele szabályokkal. Lehetne minden ugyanolyan laza és vidám mint azelőtt. Jó magam karrierista vagyok és 100x előbb választanám a pénzt mint a családot. Úgyhogy ne aggódj lehet az én eszem is megjön ahogy majd a tied de ez szerintem nem mostanában lesz :D
2015. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A csajok dugása, és a felnőttség nem ugyanaz!

Hajts rá!

Egyszer kialakul ami tatszeni fog nagyon!

2015. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!