Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem merek párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek párkapcsolatot kialakítani, mert félek ettől a felnőtté válástól - ti éreztétek már így magatokat?

Figyelt kérdés
Tehát attól félek, hogy a párkapcsolattal kötött leszek, a szabadságom ami eddig megvolt, elveszik, és jön helyette a felnőtté válás, ami együttjár a gondokkal, idegességgel. Tehát én félek felnőtté válni, mert gyerekfejjel (26 éves vok de még mindig gyerek) szerintem sokkal jobban lehet a világot látni, szabad vagy, nincsenek gondjaid, lelki bajaid, ezért nem akarok még felnőtté válni... Szerintetek?

2015. okt. 8. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem ettől lesz valaki felnőtt
2015. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Normális kapcsolatban megmarad a szabadságod. Mellesleg 26 évesen ideje lenne felnőni.
2015. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nagyon sokan vannak még hozzád hasonlók, csak a többség nem tudja ilyen konkrétan megfogalmazni, mint te. Általában ilyenkor jönnek a "ki akarom élni magam" klisék. :)

Nincs vele semmi baj, nem érünk egyformán és egy időben. Előbb-utóbb neked is el fog jönni az a pillanat, amikor azt mondod, hogy a kötöttséget nem rabságként, hanem jó dolognak éled meg. Addig meg élvezd ki bátran a szabadságodat! :)

2015. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ettől még nem leszel felnőttebb, mint most. Bár a felnőtté válást nem igazán lehet késleltetni.

Másrészt, egy párkapcsolatban, ha az jól működik, semmivel sem leszel kevésbé szabad, mint most vagy.

Harmadrészt, egy jól működő kapcsolatban nincsenek gondok, idegeskedések. Amik megjegyzem, párkapcsolat nélkül még bőven lehetnek az életedben.

2015. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ott lesz a hiba hogy a párkapcsolat kialakításban látod a felnőtte válást.
2015. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

26 évesen már nem kellene gyerekként látnod magad.

Nem egy párkapcsolattól leszel felnőtt.

Egy normális kapcsolatban szabad maradsz. Persze nem úgy, hogy fűvel-fával összefekszel, de ugyanúgy lehet pl. világot látni.

Ha szerinted egy gyereknek nincsenek lelki bajai, gondjai, kérdezz meg egy gyereket, akinek a szülei alkoholisták vagy legalább az egyik.

Ha így gondolkodsz, feltételezem, hogy még a mamahotelben lógatod a lábad...

2015. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
utolsó: igen, még otthon vagyok a szüleimmel. De számomra ez nem baj, eltartanak, nekem ez eddig bejött pedig már 5 éve tart. Azért félek a felnőtté válástól leginkább, mert csöndes, visszahúzódó ember vagyok, idegeskedő típusú aki a legkisebb problémától is sokat idegeskedik, tehát csúnyán mondva "életképtelen" vok sztem...
2015. okt. 8. 16:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Mit csinálnál, ha a szüleid meghalnának? Mondjuk egy balesetben (az ugye nem válogat életkor szerint...)
2015. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
találd meg a szerelmet,de az se boiztos hogy eljön
2015. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen dolgoztam és tanultam egyszerre, képeztem magam, utaztam egyedül, egy rakás célom volt, és volt, amit megvalósítottam, saját lakásra tettem félre, mert nem akartam örökké a szüleimmel élni, az albérletet pénzkidobásnak tartottam. Soha nem féltem a felnőtté válástól, sőt, inkább a szüleim nem akarták, és próbáltak visszafogni. Annyi idősen már rengeteg tapasztalatom volt különféle cégekkel kapcsolatban, miközben a szüleim egy kezükön meg tudják számolni a sajátjaikat. Tőlem nagyon idegen, hogy huszonévesen valaki ennyire ne akarjon felnőni.
2015. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!