Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez az egész? Úgy érzem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész? Úgy érzem meg fogok bolondulni.

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon tetszik az egyik osztálytársam. Legalább is azt hiszem, nem tudom, hogy mit érzek. Mindig a közelében akarok lenni, érzem hogy legszívesebben hozzábújnék minden pillanatban, de ő nem mutat semmi érdeklődést, viszont állandóan néz. Régen tettem neki célzásokat, bár nem tudom hogy mennyire vette fel, szerintem rájöhetett simán belőle hogy bejön nekem. Amióta "felkeltette az érdeklődésem" a fiú, azóta szó szerint rosszul vagyok. Minden nap, folyamatosan hányingerem van és úgy érzem hánynom kell. Beteg nem vagyok. Terhes meg végképp nem.Idegességtől szokott hányingerem lenni de most semmi okom nincs idegeskedni a suli nagyon jól megy. Elegem van már ebből, még étvágyam sincs, egyszerűen nem tudok enni és aludni sem. Még csak beszélgetni sem szoktunk, szerintem teljesen semleges vagyok neki. Konkrétan nem merem neki elmondani, hogy bejön, mert van az a szabály hogy "nem jövünk össze osztálytárssal" stb, és nagyon félek, hogy megutál, vagy bármi. De a legjobban attól félek hogy nem viszonozza. Nekem még az is elég lenne ha egyszerűen facebookon beszélnénk de lehetetlen, mert írok neki beszélgetünk aztán egy idő után nem ír vissza. Nagyon elegem van már ettől a folyamatos rosszulléttől, mit tudok ellene tenni? Vagy majd magától elmúlik?

21/L


2015. okt. 1. 15:49
 1/2 anonim válasza:

Én a helyedben megpróbálnék még közelebb kerülni hozzá valamilyen módon. Semmiképpen sem mondanám meg így először hogy bejön. Ha kicsit jobban megismered utána már te is rájössz hogy milyen.

Vagy ha látod hogy néz, nézd te is...szemezzetek. Ez személyes tapasztalat, nálam beszokott válni ez a fajta flörtölgetés :)

A rosszul lét meg szerintem is az idegeskedéstől van. Lazulj el, ne görcsölj rá.

2015. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy :)
2015. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!