Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy az igaival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy az igaival túl korán és éretlenül találkoztál, aztán mással kötsz házasságot, de egész életedben benned marad, hogy ő lett volna az igazi?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ennyi idő alatt te is értél, meg ő is változott, legfeljebb egy ábrándképhez ragaszkodsz.
2015. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok-sok embernél van ilyen, aztán a szerencsésebbek a sorstól kapnak még egy esélyt, és általában be is igazolódik, hogy ők összetartoznak. Sok ilyen történetet hallottam már és mindegyik akik újból összejöttek együtt maradtak.
2015. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, hogy tényleg igazi lett volna, vagy csak utólag idealizálod.

Én eddig csak olyat láttam, hogy amikor újra próbálkoztak, akkor újra szét is mentek, tehát nem volt igazi az illető.

2015. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek egy párt, akik tulajdonkép gyerekszerelemként kezdték, tizenévesen, aztán szétváltak, mindkettő megházasodott, gyerekeik lettek, és vagy 15-20 év múlva találkoztak újra. Azóta együtt élnek, és van egy 5 éves közös gyerekük. Szóval van ilyen.
2015. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, így voltam évtizedekig, aztán újra összejöttünk, és kiderült, hogy annyira más irányba fejlődtünk, hogy túl nagy lett a távolság, már nem illünk össze. Amíg együtt voltunk másodszorra sokat közeledtünk mindketten, de ez is kevés volt.
2015. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!