Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy valtozzon ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlllllllllllllll kérdése:

Mit tegyek, hogy valtozzon ez az egesz?

Figyelt kérdés
Lassan harom eve,hogy egy fiuval olyan kapcsolatban vagyunk,hogy nem tudjuk mi van koztunk,jobban mondva o nem tudja !Igazabol olyan se veled se nelkuled kapcsolat...de nem alakul semerre sem az egesz,osszeszolalkozunk,kibekulunk....mar tettem azt,hogy irt nem valaszoltam neki...de aztan meg is...nm tudom ,hogy mit tehetnek ?! lezarjam vegleg?vagy megsem?:|
2015. aug. 13. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

"jobban mondva o nem tudja"

Szóval te tudod jól, h mit szeretnél. Már 3 éve! 3 éve! 3 hosszú éve!

És csak játszadoztál és vártál.

Ideje végre lépned valamit, beszélj vele erről, kérdezd meg, nem vagytok már idegenek szóval te is nyugodtan felhozhatod a témát és a problémáidat.

Legyél nagylány!

2015. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez annal bonyolultabb,mar megbeszeltuk amugy 1000-szer:P ha nem beszelunk akkor hianyzunk egymasnak ,ha beszelunk akkor egy ideig jo minden,aztan majd mergesitjuk egymast..ha lehet igy mondani...!!! szeretnem is befejezni,meg nem is :| nem tudom meg ensem eldonteni,talan azeret mert varom ,hogy hatha egyszer jobbra fordulnak a dolgok ..:| a masik,hogy nem szoktunk talakozni,nagyon ritkan...
2015. aug. 13. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:

kifejezetten elmondtad neki, hogy te többet szeretnél nem csak barátságot, hanem szeretnéd ha egy turbékoló galambpárocska lennétek?

Vagy így konkrétan nem mondtad?


Amúgy amennyiben mondtad, akkor csak a drága idődet pocsékolod el.

2015. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
neeem,amugy nem:P tudja,h tobb van de azt nem,hogy akarom is ,hogy tobb legyen. Most keztunk el ujbol beszelgetni,az o elmondasa szerint jobb lesz,masabb lesz minden...mert nem valaszoltam neki sem az smseire sem fbon..es mileott mondta volna,h mas lesz minden,mondtamneki,hogy kiabrandultam belolle es mar nem erdekel az egesz...erre mintha megijedett volna az egesztol...es jott aval,hogy probaljuk meg,de igazabol nem mondta ,hogy baratilag vagy talan tobb....
2015. aug. 13. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Jézus márja ez már nekem idegölő! :)

Figyelj drága, mond meg neki h mit szeretnél, tegyél végre pontot a végére, mert mindenki bedilizik főleg te! És végre tudni fogod, hogy merre menj tovább, hogy van e értelme időt fordítanod erre, vagy elindulsz egy új úton ahol végre rátalálhatsz a boldogságra.

2015. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hat igen:) probalkozok:)majd kiderul,hogy mi lesz :)
2015. aug. 13. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez rossz válasz!

Tedd meg minél hamarabb, ne várj semmire, nincs mire várni, csak telik az idő, és az túl kevés.

2015. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
evel mar ugy vagyok ,hogy ezek utan mar mindegy :)):D de fogok beszelni vele :)
2015. aug. 14. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!