Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a férfi lemond a nőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi lemond a nőről akkor nem is akarta igazán?

Figyelt kérdés
Lemondott róla mert a nő nem "rajongta" körbe...a férfi azóta is csak azokat a nőket veszi észre akik kezdeményeznek nála, mert igényli a "rajongást" de rendszerint ezekkel a nőkkel sem tud párkapcsolatot kialakítani, most a haverja szexpartnere tapadt rá, na vele lehet összejön neki.
2015. szept. 27. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Amelyik szekér nem vesz fel, azután nem érdemes futni.
2015. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Már az elején azt hittem én vagyok...


Nem feltétlenül. Az első elmondta,hogy miért is.

2015. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

lehet te vagy XD

hát persze h ne fusson, de mért a nőtől várja a rajongást? illetve, ha lemond csak nem akarta igazán, mert akkor nem tudna lemondani róla...vagy tudja fene, én nőből vagyok *-*

2015. szept. 27. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. A válasz egyszerű: a mai világban a nő kezdeményez. Bárki bármit mond :)


(a kezdeményezés lehet egy non-verbális "jel" is)

2015. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű a képlet.Aki vihető,azt viszi is a csávó,téged meg pont leszar nagy ívben.Persze közben más sem fogta meg,mert ő ilyen.Tök mindegy,hogy húsz vagy negyven éves.Nem vett komolyan,és nem is fog...
2015. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:
Mert akkor érzem,hogy kellek és jól esik. Természetesen nem csak egyoldalú lehet.
2015. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én úgy igazán megraknálak kérdező. mi áll az utamba?
2015. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
talán h nem ismerlek...na meg az efféle felfogás X)
2015. szept. 27. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:
de én nem adtam fel,igazán meg akarlak pakolni. csak sajnos ennyi tellik tőlem.
2015. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!