Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan férfival, akinek nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 23:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Tizenegy évesen kialakult egy hamis értékrend benned. Nem biztos, hogy csóró. Egész egyszerűen nem szeretné, hogyha negatív ingereket generálna benne.
2015. szept. 24. 23:37
 12/21 anonim ***** válasza:
Hat páromnak nem tapifonja van, 3 eve vagyunk együtt, együtt is élünk, szoval biztosra tudom, hogy nem csóró, bar igaz, hogy én keresek többet, de ot nem érdekli a telefon, mar tobbszor mondtam, hogy vegyünk egyet, de leszarja, szerintem Karácsonyra meglepem egyel :)
2015. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

El ne hidd már, hogy 11 éves, és lány. :D

Amúgy nekem ugyan már van okostelefonom, de még a korábbi generációsok, 2010-es teló. Symbian OS rendszerű, tehát a legtöbb mai értelmetlen appokat nem tudja kezelni, de leszarom. 12 megapixeles zeiss optika viszont van benne, meg alap memóriája 16 gigás. Szóval kompenzál. Elég felszínes az a nő, aki ilyet mond, hogy elő ne vedd, mert égő. Ezt mondaná nekem egy nő, másnaptól nem lennénk kapcsolatban. És nem azért, mert csóró lennék, hanem az elv.

2015. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Eddig még csak olyannal jártam.:)
2015. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Persze, hidegen hagy ez a telefonosdi. 19l
2015. szept. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem sincs okostelefonom.nem is volt még. 19/L
2015. szept. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnél?
2015. szept. 25. 00:34
 18/21 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék.

Én attól is megőrülök, ha a Kilépés gombot arrébb rakják egy webalkalmazásban. Akkor 130 óra alatt se találom meg.

Egyáltalán nem akarom avval elszarni az életidőmet, hogy egy kütyü működését tanulom.

Annyi erővel már templomot is lehet építeni.:)

2015. szept. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van. Nem mellesleg szerintem megmérgezik az embert a kiáradó negatív impulzusmennyiséggel. Sajnos látom a fiatalokon, hogy mennyire meg vannak rémülve mindentől, átmosták az agyukat.
2015. szept. 25. 00:42
 20/21 anonim válasza:
Persze. :)
2015. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!