Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok olyan fiúval, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan fiúval, aki alig keres?

Figyelt kérdés

Minden jó vele, amikor együtt vagytok nagyon jól érzitek magatokat, csak nem keres túl sokat. Randi után mindig ti írtok neki, néha felbukkan néha későn válaszol...

Kort is írjatok :)


2015. aug. 18. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

Ahhoz tényleg nagyon sokat kéne keresnie egy fiúnak, hogy én járjak vele.


26/f

2015. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem a kevés pénze miatt, hanem azért, amiért Neked kell rá írni, és amiért későn válaszol. Nekem úgy tűnik, nem vesz elég komolyan téged. Ezért nem, nem járnék vele!


21/L

2015. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
itt látszik a lányok mentalitása:D 2 lánybol 2 a keres szó hallatán egyből a keresetre asszociált XD
2015. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem olyan nem kéne,aki után nekem kell futnom,ebből a korszakból bőven elég volt.Már csak olyannak adok esélyt,aki eleve töri magát azért,hogy velem lehessen.
2015. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Le ne törjön a kezetek lányok, hogy nektek is kell tenni valamit egy kapcsolatért. :-)
2015. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem járnék.
2015. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
18:11, ugyan-ugyan, ne légy ilyen szőrszálhasogató, bizonyosan csak véletlenül asszociálnak a lányok a kérdésből a pasas anyagi helyzetére :$$ Biztos vagyok benne, hogy csupa véletlenség...
2015. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Küld el túlórázni,hátha összejön egy juniós kereset :)))
2015. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!