Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, elérhető az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, elérhető az "álompasim"?

Figyelt kérdés

Az Igazi számomra:

- minden nap érezteti velem, hogy szeret

- ki is tudja mondani, hogy szeret

- hűséges

- megölel akár csak úgy

- gyakran és jól csókol

- tud beszélgetni, okosan érvel

- meghallgat, érdeklődik

- felvállal a barátai előtt

- büszke rám

- velem tervezi a jövőjét

- romantikus, tud bókolni

- megbecsül

- motivál


Nem a szőke herceget várom fehér lovon, de szerintetek létezik még ilyen pasi ezekkel a tulajdonságokkal (de legalább 95%-ával)?


2015. szept. 19. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Max 1 vagy 2 dologgal ha tudsz kompromisszumot kötni ezek közül akkor 100%, hogy elérhető
2015. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ilyen simán létezik,több ilyet is ismerek,sőt én magam is ilyesmi vagyok.Szóval van esély rá bőven,csak ehhez azért nagyon jól kell látni a dolgokat,és nem csak külső alapján megítélni a másikat egyből. Szóval a dolgok mélyére kell látni,megismerni a másikat rendesen. :)

24/F

2015. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ebből csak a romantika nem megy. A facefuckingról nem tudok lemondani..
2015. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pontosan leírtad azt amilyen vagyok és ez tök komoly.
2015. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, egy szerelmes férfi pontosan ezt fogja csinálni.
2015. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj. Az idő majd úgy is kideríti, hogy olyan vagyok, akire vágysz, vagy sem. :)
2015. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt úgy bírom, hogy mindenki pont ilyen. Nem is ismered a kérdezőt, de vele tervezed a jövődet? Mert ha nem, akkor már nem pont ilyen vagy :D Motiválni se biztos tudod, ahhoz is kell azért ismerni a másikat már. Büszkék vagytok rá... Csak hogy párat említsek :D
2015. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A lényeg,hogy meg legyen a képesség,a hajlam ezekre a tettekre,tulajdonságokra.Nem hinném,hogy a kérdezőnek például a külső egyáltalán nem számít,biztosan azért nem emelte ki mert beérné egy átlagos külsővel is ha a belső szinte tökéletes.

Ezek csak irányelvek,jó kiindulási alap ha ezek a tulajdonságok megvannak,de a sikeres kapcsolathoz több kell,viszont ezek hiányában a dolog eleve esélytelen lenne.

2015. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igyekeztem olyan tulajdonságokat összeírni, amiket én is meg tudok adni egy kapcsolatban. Szerintem a kölcsönösségnek fontosnak kell lennie a szerelemben.

Nem egy Adoniszra vágyok de nyilván nem is Quasimodora... A jelenlegi barátom pocakos, duci, és ő is ihlette a kérdést, mivel nem azt a képet nyújtja magáról amit pár hónapja, a megismerkedésünkkor elhitetett. De ezt a külseje nem befolyásolja, nekem tetszik ahogy van.

2015. szept. 19. 23:12
 10/13 anonim ***** válasza:
A listát olvasgatva elgondolkodtam pár dolgon. Milyen lehet az a kapcsolat, ahol egyik fél sem becsüli a másikat? Miért megy bele valaki egy kapcsolatba ha nem büszke rá, és nem tudja felvállalni a barátai előtt? Mellesleg pedig honnan tudja valaki, hogy jól csókol, és mindenkinek hasonló-e a "jó csók"?
2015. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!