Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Túl reagálom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Túl reagálom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a barátom és a bátyja lemennek vidékre segíteni a bátyja párjának a húgának(remélem értitek)valami bútorokat pakolni,baràtomat a bátyja viszi kocsival,de lesz ott valami buli is és akkor azt mondta a barátomnak hogy ott fognak aludni nàluk,de én ezt nem akarom elvégre én sem alszok bátyám barátnőjének az öccsénél pl.

Barátomnak még nem mondtam semmit erre.



2015. szept. 3. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem túl reagálod


22F

2015. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a problémád ezzel? Annyira nem bízol benne, hogy egy napra sem tudod elengedni? A hiba benned van, nem a tervben. Önbizalomhiány, bizonytalanság. Dolgozz magadon! A srácot meg hagyd békén!
2015. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Magadban nem bízol, vagy benne? Mindenkinek kell hagyni magánszférát, semmi jó nem származik abból, ha korlátozni akarod. Én a helyedben jó munkát és bulizást kívánnék neki és esetleg tartanék egy csajos napot.
2015. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hiszti, hiszti és még több hiszti...
2015. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ideje felnőni.
2015. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Túlreagálod, nincs ebben semmi kivetnivaló. Már eleve az túlreagálás, hogy egyáltalán reagálsz erre.


Egészen pontosan mi ezzel a bajod? Félsz, hogy megcsal? Vagy hogy kimaradsz a buliból? Vagy hogy nagyon berúgnak? Vagy mi?

2015. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekel hogy kimaradok a buliból,az hogy nagyon berúgik hát nem jó,de megteheti néha az ember szóval nem ez a baj,igen,a megcsalásról van szó.
2015. szept. 3. 13:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, akkor a barátodnak nem lehetnek lány barátai/ismerősei.


Fel kéne már nőni, mint ahogy előttem is írták.

2015. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De,lehetnek lány ismerősei/barátai,nekem is vannak fiúk,de a barátsághoz nem kötelező egymásnál aludni.
2015. szept. 3. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Es tan egyedul alszik ott? Nem az ejszaka kozepen hivta at a csaj, hogy szerelje meg a csapot. Az sem kizart hogy a lanynak total mindegy hogy a baratod ott alszik e vagy sem..ha meg buliznak este, akkor az a legyszerubb ha ott alszik.. Ahogy a batyja, a baratnoje is, es esetleg meg masok is. Tulgondolod a dolgot de nagyon.
2015. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!