Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Büszkeség miatt hazudnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büszkeség miatt hazudnak a férfiak? Vagy nem akarnak gyengének tűnni?

Figyelt kérdés
A barátommal mielőtt összejöttünk csak kavartunk, én nem akartam először kapcsolatot vele csak ilyen lazát. Ez viszont őt bántotta hogy nem tudta hogy mivan köztünk. Az egyik barátja elmondta nekem hogy annyira rosszul érzi magát emiatt hogy ki se akar otthonról mozdulni. Miután elkezdtünk járni, rákérdeztem erre és letagadta. Hónapok után is. Miért van ez?
2015. szept. 19. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltétlen hazugság, ebben az esetben. De ha igen, akkor nevezhetjük kegyes hazugságnak: Ugyanis nem akar megbántani.

Erre nem gondoltál?

24/F

2015. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés túl standard. Szerintem ti nagyon tini-agy szinten mozogtok még. De az 1#-nek is igaza van.
2015. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt mert ha tudnád, hogy ennyit jelentesz neki, nem becsülnéd meg őt. Másrészt mert a nőknél negatívum, ha egy férfinek vannak érzelmei.
2015. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!