Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs bennük büszkeség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs bennük büszkeség?

Figyelt kérdés
Itt és a környezetemben is olvasom/látom, hogy az emberek hagyják, hogy a párjuk megalázza, semmibe vegye őket. Kuncsorognak egy kis szeretetért egy olyan embernél, aki semmibe veszi és csak kihasználja őket. Miért nem látják be, hogy ezzel magukat alázzák meg? Miért nem tisztelik legalább saját magukat? Ennyire szerelmesek vagy ennyire kapcsolatfüggők?
2015. júl. 25. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
ez az én baráti körömben is ez van de valóban én se értem hiszen mindig van másik nő ill pasi ! de sok nő kapcsoalt függő és azt mondták nekem sokan nők hogy félnek hogy egyedűl maradnak.....
2015. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Mert ha szeretsz valakit, az sok mindent felülír. Bele tudsz hülyülni a szerelembe, de tényleg, bármennyire is földhözragadt ember voltál előtte.
2015. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Csak lepontozni tudtok, megindokolni, nem?
2015. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert ha nincs senkid,akkor egy senki vagy.

Ma már így gondolkodnak.Ezért inkább együtt vannak egy olyannal,akit nem szeretnek,csak legyen valakijük.

2015. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Kurz und gut: hülyék.
2015. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek nem tisztelik saját magukat.Én inkább a magányt választottam...bár én is rengeteg hülyeséget csináltam már,mert a rózsaszín ködtől kikapcsolt az agyam.Sajnos van,akit teljesen elbutít a szerelem,amúgy értelmes embereket is.
2015. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kívülről egészen másképp látod más kapcsolatát, mint a benne lévők, sőt, maga a két érintet is gyakran tök más kapcsolatban él, hiába vannak együtt. Lassan, fokozatosan mérgesedik el a helyzet, nehéz elkapni azt a pillanatot, amikortól már nem "normális" a helyzet. Ebben segíthetnek a barátok. Akinek nincsenek barátai, az nehezebben ébred, de ha már túl van rajta, ő maga is látja, hogy mekkora balek volt.
2015. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!