Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lesz belém szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz belém szerelmes mindenki?

Figyelt kérdés

Rengetegszer próbáltam csk barátkozni, de mindig az a vége, hogy az illető belém szeret, mindegy, hogy 21 éves vagy 31, hogy kapcsolatban van-e, vagy szingli...

Ha megtetszik valaki, annak 10ből 9szer én is.


Mi lehet az oka, ha mind jellemre, mind külsőre átlagos vagyok?


21l


2015. aug. 22. 18:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem mindenki csak megfektetni akar, ezt már ki tudom szúrni azért.
2015. aug. 22. 18:02
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyéniség, kisugárzás, és szeretni-tudás, magas EQ, és magas empátia
2015. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy mindenki beléd szeretne, egyrészt mert mindenkivel még nem találkoztál, másrészt mert ez egy kissé önös hozzáállás a dolgokhoz. A férfiak nagy része szexet akar, kisebb részük kapcsolatot, de barátkozni egyik sem akar, tehát, talán volt aki közben beléd szeretett. Nagyon naiv vagy még.
2015. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Logikus, hogy arra a mindenkire gondoltam, aki ismer.
2015. aug. 22. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha beléd szeret valaki aki nem tetszik. Csak ilyenkor gyorsan tisztázd, hogy részedről most barátkoztok, nem flörtöltök aztán annyi. Ezek nem ilyen életen át tartó szerelmek, sőt nem is szerelmek, csak egy kis álmodozás. Senki sem hal bele az igazságba, egy-két nap alatt túlteszik rajta magukat. Ha meg nem sikerülne, akkor majd nem találkoztok, pech, de van ilyen is.
2015. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen ismerősöm aki ugyanezt gondolta magáról, hogy minden srác akit ismer és barátkozik vele vagy hasonló az szerelmes belé.

De mégis egyedül volt és ha volt is kapcsolata az kb 1 hónap alatt taccsra ment.

Nyilván jó hallgatóság vagy, emaptikus, stb.

Most van barátod? Esetleg huzamosabb ideje?

Mert ha nincs akkor elég valószínü, amit az utolsó írt, hogy ez amolyan álmodozás, nem valós szerelem.

2015. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van, most épp 2 éve.
2015. aug. 22. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván jól esik úgy érezni, hogy mennyire szép, vonzó, stb. vagy akiért elolvadnak a férfiak, de te is csak egy olyan ember vagy, mint az összes többi. Elég gyermeteg gondolkodásmód ez. Le lehet ezt is pontozni.
2015. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3: nem igaz, hogy férfiak soha nem akarnak barátkozni. Van néhány nő, akivel nagyon jól érzem magam. Némelyiknél időnként beugrik a gondolat, hogy mi lenne ha, de csak ritkán, nem annyira hogy zavaró lenne. Ez az ára, ha nőkkel barátkozom, el kell fogadni. Férfiaknál is van sokszor, hogy azt gondolom, hogy jó lenne többet összejönni vele, csak közben azt is látom hogy ő megmaradna ezen a szinten.
2015. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8 A rosszindulatú, írígy, megkeseredett ember azonnal kiszűrhető.

Szerintem inkább magadon melózz, és addig mig ezt nem vitted tökélyre, addig egy fiatal gyereklányt ne kritizálj. Hanem örülj, hogy a te fajta szürke emberek között is akad néha egy két különlegesebb figura. Aki nem olyan mint a te fajtád.

2015. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!