Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a szerelem és a szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem és a szeretet egy nő részéről férfi felé? Milyen a nő mikor szerelmes?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 15:37
 1/8 A kérdező kommentje:

tehát szerelem és szeretet, külön...

hogyan nyilvánul meg?

2015. aug. 21. 15:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem járunk akkor ha szeretem olyan vagyok vele mint más pasival akit kedvelek, ha jobban szeretem (bár ha nem járunk nem beszélnék szerelemről) mindenben próbálok segíteni neki, kedvesebb vagyok vele mint más pasikkal, akikkel szintén jóba vagyok.

Ha járunk akkor esetemben csak szerelemről lehet szó.

2015. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

mert van egy csaj, akivel bejövünk egymásnak, de ő most hosszú kapcsolat után szakitott a csávóval.

állandóan mosolygunk egymásra ha beszélünk, meg piszkáljuk egymást, néha odaszólunk, de amúgy jól elvagyunk. azt mondta h neki még idő kell a kapcsolathoz, nem akar rögtön beleugrani másikba. kitarthat a lendület, vagy mi várható szerintetek?

2015. aug. 21. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Utóbbi esetben teszem azt, nem kell neki könyörögni, hogy tojásrántottát süssön :D
2015. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én ha akarok valakit nem váratom...meg amugy is félnék h elveszítem...de nem vagyunk egyformák
2015. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
többéves kapcsolat, sok volt a sérelem... érthető azért
2015. aug. 21. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, de még ott az ex kapcsolat, amit magában le kell zárnia. Szerintem rendes tőle, hogy nem használ téged búfelejtőnek és nem omlik egyből a karjaidba. Tartsd ezt tiszteletben.
2015. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mivel eléggé paranoliás vagyok ezért állandóan azt gondolom, hogy megismerkedik valaki mással, és...
2015. aug. 24. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!