Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a 21 éves barátom azt írja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 21 éves barátom azt írja szerelmes üzenetben hogy "ha szakytunk akkor is mindig emlékezni fogok rád" ez mit jelent? :D

Figyelt kérdés
Én idősebb vagyok nála és az a tapasztalatom hogy az ilyen fiú előbb utóbb fog is szakítani. A pasik csak nem mondanak élete szerelmének ilyet.

2015. aug. 10. 21:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
'szakítunk, bocsi
2015. aug. 10. 21:16
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos jo a memoriaja :)
2015. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem süket és nagyon átlátszó duma az egész.

Ne hogy már elhidd neki, hogy ha szakításra kerülne a sor, akkor is emlékezne rád. :D

Gyerekes szöveg, szakítás után, max megmaradtok haverként, na akkor tényleg nem fog elfelejteni téged. :D

Egyébként meg igen.

2015. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is mondtam már ezt a barátnőmnek és azt jelentette, hogy ő az első igazi szerelmem aki rengeteget jelent nekem és az életem egyik nagy mérföldköve. Nem szakítottunk máig sem, de azóta sem bántam meg, hogy tudattam a lánnyal, hogy rengeteget jelent ő nekem.
2015. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lefordítom: szakítani szeretne veled, de nyugtasson az a gondolat, hogy azért emlékezni fog rád (évente egyszer biztosan az eszébe jutsz). :D

Nem akarok elméleteket gyártani, de ha minden rendben lenne köztetek, akkor nem mondana ilyeneket.

2015. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ilyet én is mondtam az egyik volt barátnőmnek. Mert annyira szerettem őt. Mit ad az Isten, ő szakított velem. De én nem haragszom rá. Bár természetesen már nem szeretem, de még mindig egy szép emlékként él az elmémben az együtt töltött idő. Szóval van ilyen, hidd csak el nyugodtan.
2015. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg igen."


Nem mindenki felejti el az első szerelmét. Az mindenki életében ott marad. Aki elfelejti annak sz@ra memóriája.

2015. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


Elárulnád, hogy itt ki a fene beszélt első szerelemről???

2015. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hogy emlékezni fog rád. Mondjuk nem tudom ki az, aki nem emlékszik az exére. Aki amnéziás esetleg.
2015. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Őzgidának ördöge van! Jól suttog. :) Általában akkor mondják ezt, ha finoman előre akarják vetíteni a szakítás lehetőségét.
2015. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!