Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha ismerkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ismerkedtek egy lánnyal, mennyi idő után érzitek azt, hogy odavagytok érte, és nem csak egy lyukat láttok benne?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem első pillanattól.
2015. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyfüggő abszolút, csak a saját nézőpontomat írhatom le:

Nem utazok magamtól csak szexre, ha ismerkedek lánnyal, komoly a szándékom. Eleve csak akkor ismerkedek vele, ha szimpatikus. Az egyetlen kivétel az, ha elég egyértelműen kifejti, hogy csak szexet szeretne, amire kapható vagyok, ha szabad vagyok.


24/F

2015. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
100%
Ott kezdődik a gond nálam, hogy olyan lánnyal még beszélni se szeretek és meg se próbálok, aki buta, vagy visszataszító a nagy szája miatt, hiába szép. Egy szex nekem nem ér annyit, hogy egy ilyen ember a nyakamon maradjon. Amúgy se a szex a legfontosabb számomra.
2015. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kedves velem akkor nagyon hamar..
2015. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez többnyire első randi után ki is derül h csak egy puncit látok vagy egy nő is.
2015. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!