Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! . Titeket elrettent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! . Titeket elrettent, ha a lánynak, akivel ismerkedtek van egy közeli fiú barátja, akivel sokmindent megbeszél?

Figyelt kérdés
Ismerkedem valakivel és mindketten egyet értünk abban higy nem létezik fiú-lány barátság, de mikor mondtam neki, hogy van egy közelebbi fiú barátom, de persze nem "olyan" a viszonyunk, akkor mintha.. visszafogott volna magából. Most megijedt, titeket ez elriaszt, h vetélytárs vagy bármi?

2014. febr. 4. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Magából indult ki és tudja, hogy számára nem létezik ilyen jellegű közeli barátság. Nem bízik a fiúban, ennyi.
2014. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem is az hogy megijeszt inkább kicsit bizalmatlanná vagy féltékennyé tesz szerintem.
2014. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
azt hiheti,hogy csak szórakozol vele
2014. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az riasztana el, hogy azt sem tudod mit beszélsz.


-Marika hiszel fiú lány barátságban?

-Pisti én nem hiszek benne, szerintem ilyen nem létezik.

-Egyébként a legjobb barátom fiú, mindent együtt csinálunk, mindent megbeszélünk. De ő csak "barát".



Nyilván baromi hiteles utána.

2014. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"mindketten egyet értünk abban higy nem létezik fiú-lány barátság" ... "van egy közelebbi fiú barátom"


Na most akkor egyetértetek, vagy nem?

2014. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem meg létezik. mondjon ki mit akar. tinikorban még talán nem, de már huszonévesen mások az emberek, nem akar rögtön ráugrani a másikra, már nem azért.
2014. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nem akarok állandóan azon rettegni, hogy mikor fekszik le vele. Nem tudnék nyugodt lenni és csak felesleges vitákat szülne a helyzet amiből végül szakítás lenne.
2014. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van barátság férfi és nő között. De kissé ellentmondásba keveredtél magaddal. Így nem csoda, én is visszavennék.
2014. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
azt mondtam neki, hogy van egy fiú, aki közelebb áll hozzám és sokmindent megbeszélünk, de TÉNYLEG semmi nem lesz köztünk (megvan az oka) és utána mondtam neki, hogy VISZONT az általános és jellemző az (azon a fiún kívül- speciális eset) hogy nem hiszek a fiú-lány barátságban
2014. febr. 4. 21:56
 10/15 anonim ***** válasza:
De kicsi lány. Ha van fiú barátod, akkor hiszel a fiú-lány barátságban. Ha nem hiszel, akkor az azt jelenti, hogy többet gondolsz bele azzal a sráccal való kapcsolatodba. Ilyen nincs, amit te állítasz. Az max felszínes barátságból/ismeretségből indult szerelem.
2014. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!