Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy csomóan írják itt Gyk-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomóan írják itt Gyk-n hogy internetes társkeresőn ismerkedtek meg a párjukkal, mondjatok már nekem egyet ami nem fizetős?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
facebook
2012. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Diavolino44 ***** válasza:

-tinipics@kat a love.hu-n találsz

- szexpartner kereső eropilis.hu


(A két normálisat megtartom magamnak mert ott egy picit jobb a fiú-lány arány)


Itt szerintem is lehet ismerkedni, csak nagyon lutri mert lehet jól ellevelezünk aztán meg kiderül hogy a csaj nem az én esetem...:(

2012. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én csajozas.hu/pasizas.hu-n ismertem meg a párom, de nem ajánlom, mert nagyon be van halva. kész csoda, hogy nekünk bejött. a találka és a randihely nem rossz.
2012. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
www.chat.hu
2012. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves második... köszi szépen, inkább ne szóltál volna hozzá!

kedves negyedik....ugye ezt nem komolyan írtad? XD

2012. máj. 7. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Én fenn vagyok: parom.hu, randivonal.hu, love.hu, paratlan.hu.


Ezek közül ahol a legnormálisabb az a parom.hu.

A randivonalon csak annyit tudsz h. feltöltöd magad és vársz,mert minden előfizus :(


Egyébként én is nagyon kiváncsi vagyok mi az ahol még érdemes...

A chat.hu inkább beszélgetős mint társkereső, max ha szexpartnert keresel akkor jó. Komolynál....


Ha szeretnéd privben levelezhetünk és ha felmerül kérdésed, megprobálok segíteni. ;)

2012. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
chat.hu-n is vannak társkereső szobák, nem egy párt ismerek, akik ott jöttek össze. Az én egyik kapcsolatom is innen volt, csak a szlovák változatról...
2012. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én azt tapasztaltam, hogy chat.hu-n k*rvás lányok és dugni akaró fiúk vannak csak, de hát lehet, hogy ezek szerint működik...
2012. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a chat.hu egy rakás fos a gyaloglo chattel együtt....
2012. máj. 17. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!