Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs szerencsém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerencsém a szerelemben? N

Figyelt kérdés

Szép nő vagyok különleges kisugárzással. Művelt, érdekelnek a nyelvek, a zene, az irodalom. Rajzolok, zenét tanulok, rengeteget olvasok. Viszont nem vagyok befelé forduló, szeretem a társaságot, szívesen kezdeményezek beszélgetést, és humorom is van.

Ízlésesen öltözöm, dolgozom, jól keresek, de inkább az érzelmi dolgok felé hajlok, mint az anyagiak felé. (Tehát boldogabbá tesz egy szép dal, mint egy új táska)

Mondhatnám, hogy mindenem megvan az életben, csak épp szerelem nincs.

Aki nekem tetszik, annak 10ből 9,5ször én is, de vagy messze van, vagy nagyon mások az életről alkotott elképzelései, vagy ritkábban kapcsolatban van.


Miért vagyok ilyen szerencsétlen?


21N


2015. aug. 19. 23:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tudom, mire gondolsz, ezt a szellemi szintet már rég elértem. Te viszont nem segítö szándékkal írtál.
2015. aug. 19. 23:46
 12/15 A kérdező kommentje:
Az érzést pedig nagyon jól ismerem, ezért mondom, hogy hiányzik. De mivel a jelenség tiszavirág-életü, nagyon kevés jut belöle egy életbe.
2015. aug. 19. 23:48
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy te ilyennek látod/érzed magad.. De mások milyennek látnak? Ezen gondolkodtál már?

Lehet, hogy te így élsz meg sok dolgot pl a dal-új táska ...

De amikor 10-ből 9,5 x -szer azért nem jön össze valakivel a kapcsolat, a szerelem amire vágysz, akkor érdemes elgondolkodni, hogy valamiért mégsem érsz az illetőnek annyit, hogy utazzon érted, vagy feladja a párját.. és a kulcs amit írtál: hogy hozzád csiszolódjon, mert mások az életről alkotott elképzeléseitek. Tehát hiába vagy kb egy főnyeremény, mégsem akar ennyire megismerni, hogy esetleg csak megpróbáljon alkalmazkodni hozzád.

Ennek oka van. Ezért kérdeztem, hogy mások vajon ugyanilyennek látnak e téged, mint te látod önmagad?

Talán ezen érdemes elgondolkodni és sok dologra rájönnél.

2015. aug. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti h csak neten ismerkedtél eddig?
2015. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező az igazi szerelem nem pár hét alatt múlik el hanem 1-3 év alatt és utána megmarad a szeretet. Ha a mostani 2 éves kapcsolatod nem szerelemmel indult, hiba volt elkezdeni. Ha az érzelmi dolgok felé hajlasz, ne racionálisan keresd a párt, akivel csak egy hullámhosszon vagy, de kémia meg nincs, mert így csak barátokat és nem társat szerzel. Add meg a megérzésednek az esélyt, hogy a hozzád valóban passzoló társat találd meg, ne görcsösen keresd, csak hogy ne legyél egyedül. Kapcsolatfüggő vagy?
2015. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!