Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az én hibám is lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám is lehet, hogy nincs szerencsém a szerelemben?

Figyelt kérdés
Nem sok barátom volt eddig, de mind becsapott és viszonylag hamar (pár hónap) szakítottak velem. Nem vagyok kiemelkedően gyönyörű, de a környezetemben mindeki nagyon szépnek tart és nekem sincs bajom a testemmel. Hangulatember vagyok, de azért elég sok barátom van (nem vagyok kibírhatatlan). Nyitottságom és vidámságom fogja meg a fiúkat, de valahogy nem maradnak meg mellettem, pedig egyik sem volt 'olyan', mind megbízható és intelligens volt. Aztán a megbízhatóság eltűnt, és a legkülönbözőbb módokon vágtak át. Már nem merek senkivel sem randizni, mert félek az újabb csalódástól. Lehet, hogy bennem van a hiba? Unalmas vagyok talán? Vannak sorstársaim (akár fiúk is)?

2013. szept. 3. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak ugródeszkának kellettél nekik amíg nem találnak "jobbat" nálad :) Egyébként én sorstársad vagyok 19/F
2013. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy unalmas.Nincs benned a hiba.Csak te az a tipusú lány vagy akit szeretni kell.Szal a mai többségnek nem ez kell.
2013. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lamakid333 ***** válasza:

Szia!


Azt nem írtad mennyi idős vagy, és hogy lefeküdtél-e velük.

Sok pasinak csak szex kell, és amikor látják hogy a lány többet is akarna, inkább lelépnek.

Sok dolog lehet az okozója ennek, de ehhez többet kellene tudni a kapcsolat jellegéről, és a mindennapos kommunikációról.


Amiről én tudok, és nagyon hamar tönkre tudja tenni a kapcsolatot, az vagy az ha rámásznak a pasira, és nem hagyják élni, azaz túl erőszakosan minden percet együtt akar tölteni vele a lány, vagy pedig nincsen meg közöttük a kommunikáció, azaz nem tudnak elbeszélgetni szinte semmiről, csak szex és a külső köti össze őket.


Ahhoz hogy jobb véleményt lehessen alkotni, több infó kellene.

2013. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, volt akinek csak addig kellettem, míg 'megszerezte a jobbat', de azt hiszem, az egyedi eset volt (amennyire meg tudom állapítani), egyébként pedig 17 vagyok, nem feküdtem le velük és nem másztam rájuk, magamtól ritkán kerestem őket, pontosan ezért, mert nem akartam folytogató lenni... szerintem ez inkább a fiúk reszortja
2013. szept. 3. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Ah.Azt hittem idősebb vagy :)

Fiatal vagy még.Az a közeg se az igazi.Még nem kóstolgatnak a fiúk.Majd ha egy férfi próbálkozik nálad akkor már nem lesz ilyen

2013. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Igazából örülnék, ha írnál nekem egy privát levelet, mert hasonló gondokkal küzdök, bár én pár évvel idősebb vagyok. Szívesen beszélgetnék veled, meg bárkivel a témáról, érdekel, mi lehet a baj.. Évek óta kínlódom, és szeretném tudni a választ.. Néha teljesen beletörődöm, aztán adok egy új esélyt magamnak, és újra pofára esés.. :( Annyira jó lenne már ha ennek vége lenne..
2013. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!