Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem mikor lesz szerencsém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem mikor lesz szerencsém a szerelemben?

Figyelt kérdés

Nemtudom mi a baj velem,de mindig az a fiú,aki nekem tetszik,annak más lány tetszik.Kivétel ezalól a volt barátom,akivel 2 évig együtt voltam,viszont ő szakított velem. Hogyan legyen önbizalmam,ha senkinek nem tetszem?

Pedig azt mondják,nagyon szép vagyok,de valahogy engem senki nem talál meg,pedig kedves vagyok,vidám stb..Attól,hogy nem vagyok utcalány stílusú,nem is lesz soha barátom? Elég visszafogott vagyok.


2012. febr. 5. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont ,hogy a visszafogott lányokat keresik inkább.
2012. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a visszafogottság?
2012. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem...Merem hinni. Annyira szeretnék valakinek tetszeni,most is volt egy fiú,aki tetszett nagyon,végig olyan jeleket adott felém,hogy bejövök neki,azonban most összejött egy másik lánnyal.
2012. febr. 5. 10:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Öltözködésben nem olyan kihívó,viselkedésben csendesebb,visszahúzódó, nem szeret a középpontban lenni stb..
2012. febr. 5. 10:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Én például sokkal inkább részesitem elönybe az ilyen lányokat mint amit most leirtál.
2012. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:) Örülök,ha vannak ilyen fiúk. Igazából csak nem értem,hogy tényleg nem vagyok csúnya,tudom,hogy ez egoistán hangzik,de nemtudom máshogy mondani. És nagyon szeretnék egy barátot,de nincs senki,akinek bejönnék.
2012. febr. 5. 10:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
17
2012. febr. 5. 10:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen lányt keresek de sehol sem találok!

Én sem nagyon szeretek a középpontban lenni nem járok sokat bulizni de a lányoknak szerintem pont az ellenkező srácok jönnek be

2012. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!