Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet hogy egyszer nekem is szerencsém lesz a szerelemben?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. És elég sokszor pofára estem már eddigi életem során. Valahogy mindig olyan lányba szerettem bele,akibe nem kellett volna. Aki meg belém szeretett,arról meg tudomást sem vettem,mert az meg nekem nem tetszett. Ilyen az én formám. Most a legutóbbi próbálkozásom volt a legnagyobb kudarc,teljesen ráhangolódtam már,hogy összejövünk a lánnyal,elképesztően boldog voltam. Aztán visszament az exéhez,és most újra együtt vannak. Hát egy világ omlott össze bennem,de nem keseredtem el,mert annak semmi értelme. Nem vagyok az az önsajnáltató fajta,mindig kitalálok valamit,amivel lefoglalom magam. Általában boldog vagyok,mindig találok valami apró örömöt az életben,és egyedül is jól érzem magam. Nincs baj az egómmal,és elégedett vagyok önmagammal,egyetem jól megy, meg anyagilag is jól el vagyok eresztve,így sok mindent megengedhetek magamnak. Néha kissé csapongó tudok lenni,h csak a buli a pia,meg a külföldi utazások motiválnak,néha kicsit züllött vagyok. Most is nyitott szemmel járok,és igyekszem magam jól érezni,és bízom benne,hogy egyszer nekem is szerencsém lesz a szerelemben. Mert valahol azért érzem,hogy az én igazi boldogságom akkor jön el,ha megtalálom azt a lányt,akit szerethetek.

2012. szept. 17. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hosszú még az élet!
2012. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne változtass a hozzáállásodon! Ritka az,hogy valaki egyedül is boldog tud lenni. Jó,persze tudom,ez nem olyan mintha együtt lennél valakivel. Akkor biztos sokkal boldogabb lennél. Maradj ilyen amilyen vagy,légy türelmes,biztos megtalálod azt a lányt,akit szerethetsz. Te legalább meg fogod becsülni, nagy szerencséje lesz annak lánynak. Biztos nagyon boldogok lesztek.:)
2012. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én már elterveztem,hogy miket fogunk csinálni. Tényleg én leszek a világ legboldogabb embere,ha egyszer megtalálom az igazit. jóllehet,részben én vagyok a hibás,h még nem találtam meg,mert viszont nagyon válogatós vagyok,nem érem ám be akárkivel.
2012. szept. 17. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok békát kell még megcsókolnod ahhoz,hogy megtaláld a királylányt :)

Biztosan megfogod majd találni azt a lányt aki számodra tökéletes :)

Én szurkolok :)

2012. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!