Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a volt tanáromba. Tudom, hogy érez valamit irántam, mert egy párszor már megértette velem, hogy nagyon fontos vagyok a számára. Mikor otthagytam a felkészítőt azt mondta, hogy meghalt benne valami, de másnak nem mondta, pedig nem csak én hagytam ott. Félténnyé akart tenni, amikor csak alkalma volt rá. Mikor velem beszélt mindig olyan idétlenül mosolygott, mint én még akkor is, amikor szomorú volt. Állandóan bámult és mikor felnéztem gyorsan elnézett máshová. Tudom, hogy nem jó, ha ezt érzem iránta és tudom, hogy nem lehetünk együtt, de nem szűnik meg ez az érzés.

2015. aug. 19. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már csak volt a tanárod,senki nem szólhat rátok semmit,ha összejössz vele. Már ha elmúltál 18.
2015. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát erre nem lehet mit mondani
2015. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most érettségiztem, szóval igen. Csak nem akarom ezt a kapcsolatot, tudom, hogy nem helyes. Csak nem tudok továbblépni. Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném.
2015. aug. 19. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ő nem jön be neked és már nem is a tanárod, akkor nem értem, hogy mi itt a kérdés.
2015. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azóta hogy alakult a történet?:)
2015. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!