Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Amikor elhagy, de úgy érzem beledöglök, nem tudok élni,létezni nélküle, egész nap csak rá gondolok, hogy mennyire édes, az érintéseire, a csókjaira, a szemeire, a kezeihez ahogy hozzámér... Arra ahogy a karjaiban ölel, szorìt engem, hogy sosem enged el... Arra hogy ha megcsókol, akkor felég minden, ami körülöttünk van, nem létezik semmi, csak mi... Nem tudok nélküle élni... Egész nap gombóc van a torkomban és sìrok, és gyűlölöm magam... :'( :'( :'( vele akarok lenni!!!! Azt akarom hogy szoritson magához olyan erősen ahogy csak tud!!!! Mit csináljak,hogy igy legyen, még beszél velem, de annyira makacs, én meg nem birok ki nélküle egy másodpercet sem!!! Mintha heroin kéne, úgy akarom, úgy kìvánom
2015. júl. 17. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Elégíts ki magaddal szexuálisan. Ha csaj vagy szívesen vállalom , ezt a nemes meg tisztelő feladatot.
2015. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ó, én pont így vagyok, mint te. :(

mi is beszélünk. és ő is makacs. én meg imádom.

2015. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Tarsfuggo vagy! Onmagadon dolgozz, es akkor majd lassan megersz ra hogy olyan felnott parkapcsolatod legyen amiben boldog vagy.
2015. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kéne valami nagyon jó taktika...amivel visszajön hozzám :( én ebbe belepusztulok..... Szó szerint beteg vagyok....
2015. júl. 17. 16:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok társfüggő, ne gyertek hülyeségekkel... Ez egy 4éves dolog, felnőttek vagyunk
2015. júl. 17. 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:
1. Vagyok látszik hogy társfüggő vagy. Nincs tipp hogy vissza szerezd. Ha zaklatod annál rosszabb lesz, azért ment el mert biztos volt amit , nem lehetett megoldani. Vagy csak egyszerűen már nem szeret. Hagyd békén ha szeret úgy is vissza megy hozzád. Ha zaklatod annál rosszabb lesz.
2015. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ezt te 20 sorból megállapitod
2015. júl. 17. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez már tényleg beteges.
2015. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább törődj bele ha megy megy ha nem hiába is erőlteted. Hiába is fáj a hiánya...(az csak neked rossz) Csak az első ilyen alkalom istentelen, ha ezt átvészeled legközelebb ha így jársz már könnyebb sokkal!
2015. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!